Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staratard

Tęsknie strasznie, pomóżcie ;(

Polecane posty

Gość staratard

Przez kilka miesięcy spotykałam się z chłopakiem pewnym, ale jakiś tydzień temu zakończyliśmy to... Normalnie dawałam rade, ale dzisiaj już nie wytrzymuję. Tęsknie strasznie za nim i korci mnie, żeby napisać do niego :( Ale nie chce wyjść na zdesperowana. On jest taki, że pewnie by mnie olał, nie chce się upokorzyć.. co mam zrobić żeby zapomnieć o nim i nie napisac do niego ???? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalolala
a z jakiego powodu to zakonczyliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratard
No nie wyszło. ON chciał czegoś innego, ja czegoś innego, wg dogadać się nie mogliśmy od jakiegoś czasu. On typ chłopaka imprezowego, lubi sie zabawiac a ja bardziej porzadna, szukam czegos stałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tęsknię ale mamy kontakt
koleżeński :O tak to odbieram widzimy się średnio co 2 tygodnie nie są to randki niestety na pożegnanie całuje mnie w czoło lub szybki buziak w usta i przytula czuję się jak jego siostra... a jego dotyk nadal na mnie działa od czasu do czasu wysyła sm-sy i tyle dziś też tęsknię i zabijam tęsknotę obiadając się niemożliwie nie piszę pierwsza od trzech tygodni czaruje mnie facet jak marzenie :) ale ja nadal myślę tylko o Nim... chciałabym się chyba spić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetkaa93
Nie pisz, ja rozumiem że ci ciężko jak go kochasz ale nie pisz...Sam by się odezwał jakby mu zależało... Musisz poprostu dac rade i nie odzywac sie do niego najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×