Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monia8819

Schudnijmy razem :)

Polecane posty

Witam, Mam na imię Monika. Mam 24 lata, mieszkam w Warszawie na zaciszu. Waże ok 70 kg :) 167 wzrostu. Moją główna wadą jest spory brzuszek :( Zamierzam schudnąć do 58 kg i uzyskać płaski brzuszek. Jestem przygotowana do ciężkiej pracy :) Szukam dziewczyny, z kórą mogłabym wspólnie się odchudzić, popracować nad sylwetką. Mogłybyśmy razem zapisać się na trening osobisty , chodzić na siłownie. Wspierać się :) Chętne osoby zapraszam na maila mtwist@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA_009
hey! ja tez chce schudnac!!! ok 7kg....i szczegolnie z brzucha.... nie jestem z warszawy... ale jesli chcesz mozemy tu pisac/wspierac sie w naszym celu. co Ty na to? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
jedźcie sobie na wczasy odchudzające! nad morzem w primaverze mają ciekawą ofertę turnusów tego typu. to może być dobry wstęp do racjonalnego odżywiania na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mademoiselle m
ja za to polecam ćwiczenia w domu, zwłaszcza teraz, kiedy pogoda za oknem nie sprzyja. na YT jest pełno fajnych programów, ale pamiętaj, że jeżeli chodzi o brzucha to niestety 70% to dieta, a tylko 30% ćwiczenia. i same brzuchy nie wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×