Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huhuhuhuhuq

Sprawdzona sukienka !

Polecane posty

Gość huhuhuhuhuq

Za 3 tygodnie beda chrzciny mojej coreczki.Maz w zeszlym tygodniu wyjechal w zagranice do pracy a wroci dzien przed chrztem a ja zostalam sama z 4 tygodniowym malenstwem.Mieszkamy w malym miasteczku i mam problem gdzie kolwiek pojechac na zakaupy by cos kupic sobie do ubrania na chrzest.Nie mam samochodu a najblzsze centrum handlowe 25 km od domu.Nie mam nikogo kto moglby przypilnowac mi dziecko :( Chcialabym zamowic jakas ladna sukenke z internetu ale boje se troche w ciemno,no ale nie mam wyjscia.Moze polecicie mi jakas,ktora zakupilyscie i jestescie zadowolone z zakupow.Moj rozmiar to 40,jestem niska 160 cm,chcalabym by sukienka byla przed kolana.Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliannka
rozmiar to za malo, musisz sie zmierzyc w biuscie, pasie, w biodrach, musisz wiedziec jaka długosc na allegro wiekszosc sprzedawcow kiecek podaje szczegolowe wymiary, sama kupowalam kilka sukienek na allegro i zawsze bylo OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhuq
dajcie linki ciekawych fasonow wtedy poogladam,ewentualnie jak jakas wpadni mi w oko dokladnie sie pomierze.ogolnie wszystkie ubrania nosze po porodzie w rozmiarze 40 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki!...!....
masz tępa cipo allegro? to sobie szukaj a nie wyreczaj sie innymi glupia leniwa szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki koszt? Bo wiesz, mozna przebierac i przebierac w sukienkach. A moglabym Ci polecic pare sprawdzonych ktore ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhuq
koszt tak do 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhuq
Misss bardzo ladna sukienka,ale ja jestem za niska do niej,tylnia czesc mialabym prawie do kostek :( Ale dziekuje za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhuq
Wstaw moze akurat bardzo wpadnie mi w oko i sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhuq
Miss ta druga sukienke z linkow mam.kupilam ja gdzes w sklepie,nie na allegro.Jest bardzo fajna,tylko ja ja mam w rozmiarze 36 i niesttey sie w niej nie mieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jakosc materialu w tej sukience,to na pewno ta? moze jutro dojdze,bardzo mi sie podobala a mam wazne spotkanie i chcialabym ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×