Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odsj

ktos chetny do rozmowy

Polecane posty

Dominika chciałbym Cię pożegnać bo opuszczam to forum. Dziękuje Ci za wspólne rozmowy i za serce które mi okazałaś. Zapewniam Cię że nie jestem tego wart. Nie jestem taki idealny jak to zapewne sobie wyobrazasz. Przepraszam Cię bardzo, na pewno znajdzie się ktoś chętny do rozmowy, wartościowy i lepszy. Nie chodzi tu o Twój wiek, bardzo miło było spędzić z Tobą czas ale mam swoje powody by odejść, jeszcze raz bardzo Cię przepraszam. Jeśli będziesz potrzebowała rozmowy to na topiku dla czterdziestek są bardzo fajni serdeczni ludzie, na pewno przyjmą Cię serdecznie i wesprą w trudnych chwilach. Trzymaj się cieplutko, jesteś młodziutka i wierz że warto żyć i spedzisz jeszcze wiele pięknych chwil. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinorange
To nie ma znaczenia. Jeszcze raz dziękuje i przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinorange
Nawet byś się nie dowiedziała bo skąd? Nie jestem wartościowym człowiekiem i tyle. Nie warto zaprzątać sobie mną głowy. Mam nadzieję że poznasz kogoś u kogo znajdziesz wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samobojstwo nie jest wyjsciem wg mnie Jestes wartosciowy Michal prosze nie rob tego jeszcze duzo przed Toba Jestes pod wplywem emocji czujesz sie jak w zamknietym kole ale uwierz mi mozna z tego wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinorange
Nic nie można. Zasluzylem na wszystko co mnie spotkało. Pomysl o swoim życiu. Jeszcze dużo przed Tobą. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześcklyn
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×