Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kominiareczka

prezenty dla dzieci- gdzie?

Polecane posty

Mam spora gromadkę dzieci do obdarowania, gdzie najlepiej kupowac zabawki żeby zaoszczędzić trochę, ale z drugiej strony żeby to nie były jakieś całkiem tandetne zabawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam działy dziecięce w hipermarketach, tam jest na prawde zabawek bardzo dużo i dla każdego można coś znaleźć, no i akurat real teraz przygotował akcje przy której można zgarnąć 15% zniżki na całe zakupy https://www.facebook.com/NarodowyDzienZakupow/app_365830843511147 wiec akurat przy dużych zakupach światecznych uda ci się sporo zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam supermarkety lub alegro , ja tam często kupuje po kosztach tańszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz coś więcej
też bym celowała w allegro, a jak chcesz zaoszczędzić maksymalnie, to najlepiej jeszcze wybrać jednego sprzedającego, żeby zminimalizować koszty przesyłki. ja zawsze staram się tak robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji że do mikołaja zostało mało czasu nie wybierałbym opcji kupowania na allegro, ponieważ przesyłka może dojść po terminie co niestety sie zdarza... markety wydają się dobrym miejscem na to tylko trzeba się przygladac rzeczom bo niektore to na prawde tandetne są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym momencie też bałabym się zamawiać co przez allegro, bo jak tu dziecku wytłumaczyć że mikołaj w tym roku się śpóźnił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze się zgodzić z wypowiedzią kilka powyżej. w Realu są zabawki wszystkich najbardziej znanych porducentów, w lepszych cenach a na NArodowy Dzień Zakupów jest jeszcze taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrozu
Ja prezenty głównie kupuje w internecie ponieważ zaoszczędzam przy tym sporo czasu. Ostatnio kupowałam synowi wyrzutnie Nerf w sklepie internetowym Smyk. Nie dość, że wybór modeli jest bardzo duży to jeszcze w promocji można kupić o wiele taniej niż w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezenty tam gdzie są promocje, a gdzie są to trzeba szukać ponieważ codzienni w innym miejscu mamy jakąś obniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×