Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria_ska

odbiór mieszkania - na co zwrócić uwagę?

Polecane posty

Gość Maria_ska

Witam. Za kilka dni umówiłam się na odbiór mieszkania z deweloperem. W związku z tym mam pytanie, na co powinnam zwrócić uwagę? Czy powinnam zatrudnić fachowca do odbioru mieszkania, czy wystarczy, że wezmę z sobą osobę, która kiedyś sama odbierała mieszkanie? Jak uważacie? Czekam na Wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallll
Oj, dużo jest tego. Najważniejsze by dokonać odbioru mieszkania za dnia, kiedy jest jasno i wszystko widać oraz żeby wziąć z sobą narzędzia, przynajmniej poziomicę, by dokonać pomiaru oraz plan mieszkania, by znowu sprawdzić dokładny rozkład pomieszczeń. Ważne jest, żeby sprawdzić wszystkie gniazdka. I najważniejsze: gdyby deweloper nalegał, żeby podpisać protokół odbioru technicznego, pomimo tego, że np. drobne rzeczy nie funkcjonują tak jak powinny, w żadnym razie nie podpisywać, nawet gdyby mówił, że zajmie się naprawą później. Po to, żebyś nic później nie musiała naprawiać na własny koszt. A gdzie odbierasz to mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_ska
Odbieram od dewelopera Neocity na Osiedlu Intenso na warszawskiej Woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Odbieraliśmy dziś z mężem mieszkanie w Warszawie tak jak się spodziewaliśmy będą konieczne poprawki, na szczęście mieliśmy walecznego fachowca który silnymi argumentami udowodnił Przedstawicielowi developera że nie ma racji i nie jest mieszkanie wykonane zgodnie z normami budowlanymi. Jeśli szukacie kogoś do pomocy przy odbiorze to podaje kontakt: aurbiak@op.pl naprawdę polecam, przesympatyczny człowiek i konkretny :) Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapappapaa
ile on kosztuje>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wziąć fachowca, im dokładniejsza osoba tym lepiej, sama wzięłam http://kierownikbudowyjozwik.pl/ bo bałabym się, że bez pomocy specjalisty czegoś nie dopilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje fachową pomoc w odbiorze w Warszawie i okolicach. www.odbiorybudowlane.com Tel. 503 073 395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniPokrywka
W Warszawie za 500 pln można zlecić odbiór firmie deconova, a co do tego na co dokładnie zwrócić uwagę gdybyśmy się sami decydowali, chociaż osobiście nie polecam jak ktoś się na budowlance zna słabo, to w tym artykule: http://www.deconova.pl/odbiory-mieszkan.php wszystko jest po kolei wypisane, można sobie skorzystać. Ja np nie znam sie zupełnie na elektryce i hydraulice, więc odpadam w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś, chociażby z uwagi na to, że o zna się lepiej i prędzej dostrzeże jakieś nieprawidłowości, jak ty. Ja korzystałam z usług tego http://marekbanasiewicz.pl/ , jeśli będzie Ci potrzebny dobry, to polecam bardzo. Mi pomogli, mieszkam już o dawna i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×