Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bede miala gosci

nie wiem co przyrządzić do jedzonka - goście

Polecane posty

Gość bede miala gosci

moze pierogi? co podajecie gosciom? wizyta taka zwykla, towarzyska, ale oni beda od razu po pracy, wiec pewnie glodni. 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Usmaz mieso z kurczaka np piersi, moga byc w panierce ( takie male kawalki ), to tego w miseczkach, pokrojone ogorki, pomidory, salata, jakies sosy i tortille (wrapy). Kazdy sobie zawinie to co bedzie chcial, mozesz tez postawic krewetki jesli lubicie, a do tego koniecznie slodki sos chilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokokokoaa
Jakąś tartę plus zielona sałata z winegretem bym podała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może użyj mojego wynalazku
Krokiety z barszczykiem,gołąbki,lub kluski śląskie z roladkami i sosem grzybowym.Mniam sama zjadłabym to z wielką przyjemnością:)))):))):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi be
MAKARON Z WĘDZONYM ŁOSOSIEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
moim zdaniem bardzo funkcjonalnym, bo szybkim i pozywnym, posilkiem w takich sytuacjach moga byc dania makaronowe a la kuchnia wloska. z reguly wykonuje sie je w tyle czasu, co gotujesz makaron. mowie o takich szybkich sosach, nie jakis wielogodzinnych ragu ;) do tego lampka wina (lub dwie) i masz skromny a elegancki posilek dla siebie i gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
i jeszcze zielona salate mozna w miedzyczasie przygotowac, z sosem vinegret, albo nawet tylko skropiona oliwa i cytryna, do tego mozna dorzucic jakies drobiazgi, jesli masz akurat w lodowce, w stylu oliwki, pomidorki, szczypiorki .... a na wierzch scinki parmezanu, lub wiorki jakiegokolwiek sera. wszystko jest proste i szybkie w przygotowaniu. bo jakies krokiety, roladki, kluski slaskie to sa na pewno pysznosci, ale wymagajace wiekszego wkladu pracy i czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jaa pier dolejcie mi wódki
spagetti :) narobiłam se ino smaka hehhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k Jak Kasia
Moze jakas zapiekanka makaronowa, ziemniaczana czy z pęczakiem z grzybami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×