Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koci wprowadzacz zimowy

Jak wyprowadzać kota zimą na smyczy?

Polecane posty

Gość koci wprowadzacz zimowy

Jak w temacie :) Kota ze mną jest trzeci rok (od kociątka) i od wiosny do późnej jesieni raz dziennie lub dwa jest obowiazkowy spacer (kot korzysta z kuwety bo prostu lubi wyjść) na smyczy bo do parku mam dwa kroki. Kot poza tym nie wychodzący bo mieszkam na 8 piętrze przy ruchliwej ulicy Warszawskiej... Problem jest zimą. Kot miauczy pod drzwiami, gryzie smycz i ją ściąga z wieszaka, czepia się nóg jak wychodzą i ogólnie markotna była dwie ostatnie zimy. Ale jak jest te mniej niż minimum 16 stopni to z nią nie wychodziłam. Macie jakiś pomysł co zrobić aby np. nie zmarzła? Zimą po śniegu też dzielnie chodziłaby (raz z nia wyszłam na balkon zimą) ale mnie martwi sól na ulicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
są takie maści dla psów na łapki, które zabezpieczają przed solą. oczywiście po każdym spacerze będziesz musiała umyć łapki. poszukaj w sklepach zoologicznych. kot nie zmarznie - przecież na spacerze będzie w ciągłym ruchu. ew. możesz mu kupić kubraczek, ale wątpię, żeby chciał to nosić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada twarz...
moje kotki wychodzące uwielbiały śnieg, robiły w nim kuwetę, super wyczyściły futro, łapy...nie chciały wracac do domu ale..jak sa mrozy, to siłą ich nie wyrzucisz do ogrodu, korzystają wtedy z kuwety myślę, weź kotka na ręce, w parku pospaceruje po czystym śniegu, pobawi się..potem go przenieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
jak chce wyjść, to czemu nie? tylko przenieś kociaka do parku na rękach, żeby po zasypanych solą chodnikach nie chodziła - gdy jest śnieg oczywiście, albo myj jej łapki po powrocie, jak radzą inni (chociaż moim zdaniem lepiej by było, gdyby nie moczyła łapek w tej roztopionej brei) a czy spacer w śniegu jej się spodoba, to już sama zobaczysz ja mam teraz trzy koty, w życiu miałam ich jeszcze kilka i każdy jest inny - niektóre wcale nie wychodzą na dwór, gdy jest śnieg, niektóre tylko na chwilę i wracają biegiem do domu, a niektóre potrafią całymi godzinami bawić się w zaspach nie wiem, skąd wzięłaś 16 stopni ;) jak kot wychodzi codziennie, to może spokojnie wyjść na spacer nawet w silnym mrozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harcian
Coś takiego - http://copino.pl/pl/c/Smycze/5822 i ... śmieszne kocie buciki. Poważnie coś takiego jest. Nasz kot ma również kurteczkę, ale korzystamy z niej wyłącznie przy bardzo wysokich mrozach - i z takiej wyprawy jakoś wracamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lemur.com.pl możesz znaleźć ciepłe i praktyczne ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×