Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m54545

36 tc a moja Kruszynka jest podobno za malutka.

Polecane posty

Gość m54545

Witam, chciałam się Was o coś poradzić i zapytać... Jestem w 36 tc, od pewnego czasu często miewam twardnienie brzucha, do tego kłucia w podbrzuszu bolesne.Zadzwonilam wczoraj do swojego lekarza, kazał przyjechać. Z szyjką itd wszystko ok, niesttey lekarza zdziwiło że moja córeczka jest troche za mała, wg usg o 2 tyg. Waży 2300, ale raczej chodzi o obwód głowki itd, bardzo się zmartwiłam. Ale jedno co mnei zaskoczyło lekarz powiedział mojemu męzowi (gdy ja się ubierałam) że najlepiej będzie jak urodze do 2 tyg, i będzi ebez problemu. Nie rozumiem czemu. Mąz niestety nei zapytał czemu tak uważa, a mnie nie było przy tym. Nie wiem co o tym myśleć, gdy zapytałam czy mogą być poważniejsze przyczyny tego, powiedział ze tak, ale on nie jest mi w stanie powiedzieć co dokładnie. Cierpię na niedoczynność tarczycy, biore euthyrox i jodid 200, może w tym tkwi problem? Przepisał mi zastrzyki, fragmin 5000. czy któraś z was też je miała/ma? czytam ze one sa na krzepliwość krwi, jaki to ma związek? nie rozumiem tego w ogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m54545
a ja myśle że Ty nie powinnas czytać i pisać jezeli Ci cos nie pasuje. po prostu olać. byłoby prościej. Twoja kultura osobista jets porażajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na Twoim miejscu
zadzwoniłabym do lekarza i dopytała o co chodzi. przeproś, że dzwonisz teraz zamiast zapytać w czasie wizyty i wyjaśnij, że bardzo Cię to martwi i dlatego telefonujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia mamma
Dziewczyno, oczywiście że zadzwoń do lekarza. Jesteś w ciąży, masz prawo zadzwonić i dopytać o wszelkie szczególy. Ja na Twoim miejscu jeszcze bym się skonsultowała z innym lekarzem np. pierwszego kontaktu, albo innym ginekologiem. Najważniejsze, żebyś się nie stresowała, bo częstujesz maluszka złymi hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
usg tez moze sie mylic, nieraz az o kg moja corka tez wypadala mniejsza na usg az o 3 tyg...ze wszystkim urodzilam ja pod koniec 38 tygodnia z waga prawie 2900 wszystko dobrze sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega 1616
nie martw się waga 2300 w 36 tyg to wcale nie tak mało. Ostatnio kazde dziecko poniżej 3 kg jest dystroficzne wg lekarzy. przesada. Mój mąz urodzony po terminie ważył 2400g i był zdrowym dzieckiem nigdy nie chorował kiedy miał 6 miesięcy był tak gruby ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaa
Jeżeli chodzi o wagę, to się nie przejmuj. Moja córka urodziła się w 39 tc z wagą 2600g. Dużo leż, odpoczywaj i się nie stresuj. Tak jak radzą dziewczyny, zadzwoń do lekarza, będziesz wiedzieć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×