Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Worek na sperme

W weekend był seks a on milczy

Polecane posty

w sumie zaraz kolejny weekend - więc temat pewno się zakończy bo inaczej ludzie zgłupieją. Nie mam z pewnością kobiecej wrażliwości ale nie sądzicie, że wałkowanie tematu na tylu stronach nie ma sensu? Było to było - żal mi autorki ale czas zapomnieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu cham
i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelkaaaa
a ja uważam, że to mega burak i nie ma co się nad nim rozczulać! widze, że wiekszość osądza tu autorke (jakby to była jej wina),a stwierdzenie, ze nie odzywa się, bo zrobiła mu loda jest dla mnie mega przesmieszne.... niby to powód, zeby się juz nie odezwać? dziewczyno, wspólczuje Ci, bo zmarnowałas rok życia dla jakiegos kretyna, debila i mega półgłowka! zablokuj gg, usun numer, powywalaj wszystko co Cie z nim łaczy, a jak kiedys dojdzie do jakiegos spotkania - to nie unikaj tylko patrz prosto w oczy i pokaz ze sie nie martwisz! Jestem z Tobą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrttttrt
Ja nigdy nie patrzę przez różowe okulary. Jestem tak bardzo wrażliwa, że z obawy przed skrzywdzeniem zawsze staram się wyczuć faceta. Nie wyobrażam sobie co by było gdyby mnie ktoś wykorzystał a potem porzucił. Bycie wrażliwą ma swoje dobre strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrttttrt
No ja też myślę, że nie zostawił ją z tego powodu, że zrobiła mu loda. Faceci przecież lubią kobiety dobre w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facet w srednim wi
Nie rozmyslaj nad nim wiecej, on nie jest swieczki wart. Skoro tak sie zachowuje, to znaczy ze nie bylo chemii miedzy wami. A ten lodzik to domniemam nie ma absolutnie znaczenia, rzeklbym ze wrecz przeciwnie, powinien mu jedynie pokazac jaka mozesz byc goraca w lozku. Dla mnie bomba, jezeli na pierwszej randce robisz loda z polykiem, to z niecierpliwoscia oczekiwalbym kolejnego spotkania i tego wszystkiego co ono ze soba niesie. Znajdz sobie prawdziwego faceta, ktory lubi prawdziwy sex a nie jakiegos biedaczka z odlamu mocherowych ..... jestes fajna laska tylko nie walkuj juz tego tematu, bo twoja urazona duma bedzie sie jeszcze bardziej poglebiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelkaaaa
dokładnie! by chciał więcej takich lodów Dziewczyno !!! Uciekaj od tepaka, nie wie co traci KRETYN!!!! życzę Ci, abyś znalazła kiedyś faceta, który będzie na Ciebie zasługiwał i doceni Ciebie :) pozdrawiam, dobrej nocy i juz się nie zadręczaj :) idz na aerobic, wyżyj się, pobiegaj, cokolwiek odreaguj buraka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliciousones
Moze on lubi prawdziwy seks, ale za kazdym razem z inna kobieta? Rozne ludzie maja preferencje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deliciousones
I bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhtrtr
Z facetami to trzeba uważać bo oni są zdolni tylko wykorzystać dziewczynę i bez skrupułów porzucić. Chcą tylko zaspokoić swoje żądze. Dużo niestety jest takich egoistów. Najgorzej gdy dziewczyna zajdzie w ciążę. Na całym jej życiu wtedy się odbije to ruchanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak? odezwaliście
się do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w pracy
no nie, tak od razu z polykiem. sorry ale ja też bym się nie pisał na związek z " taką kobietą " bo bym się bał że wypiła więcej spermy w życiu niż herbaty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko zaglądasz tu
jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloooołłł
Czy autorka zaglada tu jeszcze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taunus
a ja sie nie zgadzam z takim rozumowaniem. byl seks? byl. i co z tego. to sa dorosli ludzie a nie nastolatki. autorka ma prawo robic co im obojgu sprawia przyjemnosc. a jak tak myslisz, ze jestes ponizona,zawalilas lodem, itp, to tak bedzie i jest bo tak myslisz. nie wiesz co ten facet ma w glowie. przestan. nie mowie, ze powinnas sie odezwac,ale powiem Ci jedna rzecz. kiedys tez po zerwaniu z facetem mialam takiego kolege. bylismy ku sobie, randki, gadania, itp, potem seks. nie zadzwonil, nie napisal. ja tez nie bo mloda bylam, on ma sie pierwszy odezwac. potem sie spotkalismy, i zaczelismy gadac. a on do mnie powiedzial, ze czekal na znak odemnie bo myslal, ze moze mi sie nie spodobalo, albo to zerwanie, i jestem zraniona, itp, itd. Znowu o mnie zabiegal. Naprawde staral sie facet. No ale ja w miedzyczasie poznalam kogos i nie wyszlo tak jakby moze moglo wyjsc. czyli te wszystkie szablony nie zawsze sie sprawdzaja. traktuj siebie na rowni z facetem i tak tez bedziesz traktowana, i nie mysl, ze to przez seks lub przez loda lub przez cholera wie co. jestes fajna babka, tylko zmien nik. naprawde! mialas fajny czas i to wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×