Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisiniewisi

Dlaczego Ewwa33

Polecane posty

Gość wisiniewisi

na tym forum jest zawsze poniżana?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdff
ewa,33 to fajna babka ,ja tam nic do niej nie mam . jak trzeba to doradzi albo zjedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisiniewisi
czytając forum ma więcej przeciwników a wręcz prześladowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka - na - torcie
a kto to taki? kasztaniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisiniewisi
Ewa pokazywała cycki??????? Nie wierzę!!!!! Ona nie karmi troli nawet swoim słowem nie mówiąc o ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcja Swa....Tanie
czy wam sie chlopcy aby cós nie lasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisiniewisi
obrączyni Ewki?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana i James
co to jest obrączyni ??????????? WTF???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm..bo Ewa33
Ci co bywają na kafeterii dłużej , tak jak Ewa, wiedzą na podstwaie jej wypowiedzi, że ona jest jak Hiena w skórze owcy.......to obrończyni kochanek, zdrady i kurrestwa ...umiejętnie cedzi i wybiela to wszystko co jest haniebne z moralnego punktub widzenia, ona umiejętnie cedzi zło i do złego nakłania. Ale jak ma tego nie robić, jak sama jest taka. To ona wyrwała żonatego z rodziny, to ona skłoniła go do rozwodu i pomagała mu pisac skuteczne pozwy rozwodowe, to ona zniszczyła jego żonę nie przebierając w metodach, to ona wreszcie nawet wkręciła sie w życie jego dzieci bo swoich dzieci mieć nie może z powodu bezpłodności. To wszystko zrobiła i o tym pisała kiedyś. A teraz stosuje relatywizm i lansuje swoje postępowanie jako coś dobrego, zatraciła rozróżnienie zła i często jej wypowiedzi sa pełne hipokryzji i kłamstwa, zaprzecza sama sobie, wręcz stosuje obłudne wypowiedzi.....widać to jeśli się pamięta co pisała kiedyś. Sądzę że swoim umiejętnym podjudzaniem skłoniła niejedną duszyczkę do wyrywania żonatych i rozbijania rodzin....to ona doradza kochankom....więc czemu sie dziwisz że jest źle widziana jako czlowiek? ona to trochę jest jak ten "dotyk zła" i szerzy zło. Ale zauważają to tylko ci co od lat pamietaja co zrobiła i jakie z niej złe ziółko. Ci co dopiero od kilku lat są na kafeterii...oczywiście z niewiedzy odbieraja ją bardziej pozytywnie....a ona lansuje swój nowy wizerunek, już wybielony , nową maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie doradzila
na moim temacie mi dobrze radziła. I nie chodzi to tam o nic złego, tylko życiowego. Czemu wy tak niszczycie ludzi tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie doradzila
a ty jajaCiPowiem jesteś jakiś pierdolnięty,24 h na kafeterii....i pierdolisz głupoty i doradzasz nie swoimi slowami tylko wzięte z neta heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotyk zła wyrywający duszyczki :) :) :) kurde, musze to sobie gdzieś zapisać, bo to jest godne uwiecznienia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Hmmm..bo Ewa33 ojjjojjooojjjj Ewa wyrwala nieboraczka z gniazdka i kazala mu sie rozwiesc :D ja tez lubie Ewe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i proszę
Zawsze mi sie wydawało że z wypowiedzi Ewy33 przebija się mentalnośc kochanki , takie typowe kochankowe usadowienie się w realu. No i proszę Okazuje się że ona rzeczywiście usadowiła się w realu jako kochanka. Kochanka żonatego. Stąd te klimaty mentalności kochankowej. No i wszystko jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jakaś psycholka coś napisała i tak jest święta prawda no tak teraz wszystko jasne 1 jednak świat jest pełen lemingów ... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy koooot
Ewo, czy zaprzeczasz tym rewelacjom które jakaś psycholka opisała o tobie? Zaprzeczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle na ten temat a nie jeszcze muszę wyrazić swoje obrzydzenie na dźwięk i widok słów: "żoną i matką" teraz to juz definitywnie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe Komiczny
Jak złapią cię za rękę to mów że to nie twoja ręka. Zaprzeczaj aż do skutku. Aż ci uwierzą. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×