Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaabbbccc111

Zabawki dla dzieci.

Polecane posty

Gość jolaaloj
lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkaaaa
mój maly dostał samochodzik z firmy Smily Play - dokłądnie zabawka nazywa się autowesołek, znalazłam nawet fun pagea na FB i pooglądałąm zdjęcia, i na prawdę mają ciekawe zabawki, wiecie w jakich sklepach w Warszawie można znaleść tą markę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototaki
a co jest kreatywnego w zjeżdżalni ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje aktualnie uwielbiają gumowe zwierzątka, ustawiają je sobie na podłodze albo mówię np. "przynieś krówkę" a one znajdują, wiedzą też jakie odgłosy które wydaje. z innych zabawek to: - klocki - plastykowe i drewniane - lalki, zwłaszcza bobasy, do tego "magiczne buteleczki" - karmią, rozbierają, tulą, czasem wożą w wózkach (rzadko) - książeczki - zwłaszcza takie ze zdjęciami zwierząt, z rysunkami mniej - piłka - skoczek konik, taki gumowy - sortery klocków wcześniej, tak około roku, prawdziwym hitem były kubeczki, które można wkładać jeden w drugi i piramidka z kółeczek nakładanych na pałąk. w sumie nadal się lubią tym bawić. mają półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addrrianna
dziecko 1,5 roczne powinno bawić się przede wszystkim zabawkami edukacyjnymi, które będą je rozwijać, oczywiście plus misie, lalki itd., polecam zajrzeć do sklepu: http://www.puchatkolandia.pl/ mają baaardzo szeroki wybór zabawek i na pewno znajdziesz coś dla swojego malucha, ja tylko w tym sklepie robię zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irwina
ostatnio świetną okazją na obdarowanie dziecka był dzień dziecka, ja nie kupuję prezentów swojemu synowi bez okazji, bo to by pewnie go zepsuło, z tej niedawnej okazji otrzymał ode mnie wóz strażacki na biegunach: http://www.decomania.pl/pl/p/Woz-strazacki-na-biegunach-JIP/13088 i od 3 dni nie mogę go ściągnąć z wozu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awercia
Nie ma to jak malowanie przy wykorzystaniu piasku ;) Sprawdziłam to na swoich dzieciach. Zakupiłam im cały zestaw na fikolo.pl Teraz jest cisza i spokój w domu. Mają zajęcie, które ich naprawdę interesuje i stały się bardziej wyciszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek ma 13 miesięcy - topowa zabawka to kubeczki z FP - taki komplet co sie jeden w drugi wkłada - jak jedziemy do kuzynów to i 18to miesięczniak i 3 latka też się nimi chętnie bawią. no i zarówno na dywanie można się ttyym bawić, jak i w piasku jak i w wodzie, więc uważam że super sparawa i cena też przystępna bo około 20 zł widziałam w rossmanie nawet można kupić. ma też telefon z FP, widzę że coraz częściej się nim bawi. poza tym kocha łyżki drewniane i te szpatułki drewniane do przewracania na patelni teflonowej :P no i fajna zabawką zaczyna być taki labirynt z przekładaniem koralików pop drucikach. dostał na roczek, ale widzę że dopiero teraz powolutku zaczyna się do tego przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up czy ktos cos jeszcze poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj***awia sie klockami, przeroznymi naprawde. raz na jakis czas staram sie zrobic im jakis powazniejszy zakup, zeby zabawka starczyla na dluzej i ostatnio kupilam stad www.jokomisiada.pl/pol_m_Zabawki-dla-dzieci_klocki_magnetyczne-187.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka bawi się tym najchętniej: - klocki lego, klocki drewniane i klocki z sorterem - samochodziki i małe ludziki, które może włożyc do samochodzików, - mata do rysowania wodą - kredki i papier - kredki i podłoga - domek z misiami, taki z muzyczką, dźwiękami - ostatnio wózek z lalką, najpierw sam wózek, lalki wywalała z niego, po prostu jeździła nim wszędzie, nawet wchodziła na łóżko z wóżkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaG32
moja córka uwielbia na przykład drewniane klocki. Oczywiście bawi się nimi pod moją opieką, ale i tak myślę, że są to jedne z bezpieczniejszych zabawek - nie mają małych ani ostrych elementów no i pobudzają wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota mogę ci polecić te z https://www.kabum.pl/, ale pewnie juz znasz ten sklep :) Świetna produkcja bezpiecznych i ekologicznych zabawek kreatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze sprawdzają się zabawki interaktywne, maluchy je uwielbiają. Ja mojej córeczce zamawiałam ostatnio na bajdocja.pl i muszę przyznać, że nigdy nie spotkałam tak dobrego sklepu internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccekk445
Dobre zabawki dla dzieci to właśnie zabawki drewniane, http://www.bumzabawki.pl/zabawki-drewniane wiele dzieci je uwielbia i warto w nie zainwestować, ostatnio kupuje tylko w tym genialnym sklepie internetowym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie :) Jestem studentką medycyny i wspólnie z kolegami z koła naukowego przy I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadzamy badanie, które ma nam pomóc w zrozumieniu problemów z jakimi zmagają się matki w pierwszych miesiącach po porodzie. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety ;) Dzięki za poświęcenie nam chwili swojego czasu ! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxkRt9A6PDuI2_Eq21IG105G35-dgCFdGNL6GRp5Vd1_Q5oQ/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za zabawkami dla dzieci to zajrzyjcie na stronę https://rsmax.eu/ Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą zabawek przez Internet. W ich ofercie znajdziecie szeroki wybór zabawek w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep

Wpisz sobie sklep tupiko w internecie - > fajny asortyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×