Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eeeeee23

Robiłam miesiąc temu echo serca

Polecane posty

Gość jezeli echo wyszlo
ja nie mowilam ani o twoim przypadku ani o autorki. Kazy czlowiek jest inny. Ty masz duzo z pieniacza, wiec ci jest latwiej. Autorka jest bardziej lagodna, stad jej ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee23
Dziękuję Wam za wsparcie ;) Lepiej mi jak z kimś popisałam i wyżaliłam się, uspokoiłam się już :) Nie pozostało mi nic innego jak zapisać się do lekarza, w przyszłym tygodniu jeszcze idę do endokrynolog na wizytę kontrolną i zapytam, może ona zna jakiegoś dobrego psychologa. Kardiologa mi poleciła, ponoć bardzo dobrego (do niej akurat mam zaufanie bo naprawde potrafi podniesć na duchu i u niej wizyta nie trwa 10 minut a 1,5 godziny i wypyta o wszystko) ale niestety ten kardiolog z jej polecenia miał akurat urlop a że mi się spieszyło bo bałam się, że mam coś z sercem to poszłam do innego. Może jako lekarz poleci mi psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
eeee23- idz na terapie i jak masz mozliwosc to wroc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
grunt ze masz serce zdrowe. Twoja endokrynolog na pewno bedzie znala jakiegos psychologa. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia z takimi dolegliwosciami. Badz twarda trzymam kciuki. Pewnie jak wroci rteds to mnie zjedzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli echo wyszlo
ale z takimi jak ona dobrze sie pracuje bo maja wkur.... na caly swiat i latwiej sie ich wyprowadza z choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko tez tak mialam
wybralam sie do psychologa i pomoglo. Badalam wszytko co sie da, bo nie wiedzialam na co jestem chora. A to byla nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie dobrego lekarza a jesteście ze Szczecina to doradzam wizytę u pani doktor Bogackiej http://kardiologszczecin.com.pl ja chodzę do niej już któryś rok i ciesze się, że w końcu na nią trafiłam, mam na bieżąco robione badania, niedawno znowu miałam badania krwi, EGK i holter. Pani doktor dobrze opiekuje się pacjentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania echo serca są najwiarygodniejsze, a regularne ich robienie powinno zaspokoić nasz stan psychiczny. Nie denerwujmy się na zapas. Nerwy źle wpływają na samopoczucie i wyczucie bólu. Zainteresowanych badaniami echo serca odsyłam tutaj - http://www.danowskajankowska.pl/regularne-badanie-serca/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wykonania szybko i profesjonalnie echo serca, to zdecydowanie prywatnie. Zależy od miasta - u mnie to był Multimed w Warszawie, ale mają też oddziały w innych miejscowościach, więc radzę to sprawdzić. Tam plus jest taki, że badanie jest załatwione w ciągu kilku dni i na nowoczesnych rozwiązaniach - tzn. widać, że nie jest to sprzęt, który służy tam kilkadziesiąt lat. A jeśli są podejrzenia poważniejszych problemów, to tym bardziej odradzam czekanie - to nie ma sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Badanie echo serca jest bezpieczne i nieinwazyjne, co oznacza, że nie wymaga wkroczenia do ciała ani stosowania kontrastowych substancji. Może być wykorzystywane w celu oceny wielu aspektów funkcji serca, w tym pomiaru sił i osłabień pompowania krwi, oceny przepływu krwi przez zastawki i naczynia, a także wykrywania ewentualnych nieprawidłowości strukturalnych.

Daję tutaj namiar na przychodnię w Skawinie: https://rcmskawina.pl/ Jest możliwość wykonania badania echo serca na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×