Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milkosz

Pralka dla singla

Polecane posty

Gość Milkosz

Pozdrawiam na wstępie. Pytanie może się wydać skądinąd dziwne, ale nie jestem za bardzo lotny w tym temacie, więc proszę o radę. Udało mi się zdobyć wreszcie własną kawalerkę i jestem w trakcie "umeblowywania" jej. Szukam też jakieś niewielkiej pralki, która sprawdziłaby się u jednej osoby. Miło by było, jakby była tania i dobra. Co obecnie sprawdza się najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolloooo
tara tania, klasyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa___
co to znaczy tania dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
Najlepiej taka ładowana od przodu czyli z oknem,ale węższa niż te standartowe,i Zeby miała system wagowy tzn zeby dobierała ilosc wody do wrzuconego ładunku Czyli jak wrzucisz pare ciuszków to pobierze mniej wody a nie tyle co do wielkiego prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsbsc
Masz do wyboru: - ładowaną od góry (zajmuje najmniej miejsca, kłopotliwe ładowanie) - pełnowymiarową (za duża dla jednej osoby choć ja akurat mam a mieszkam sam) - tzw. slim (ma słabsze łożyska niż pełnowymiarowa ale przy praniach singla to się pewnie nie ujawni) Musisz przewidzieć miejsce na uchylenie drzwiczek w czasie gdy pralka nie pierze. Inaczej będzie kłopot z zapachem stęchlizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluddka
To w takim razie najlepsza będzie dla Ciebie Slim F-106LD, wąska, ładowana od frontu, o głębokości 44 cm i pojemności 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirlpool 6519/P
dla 2 osob tez styknie, choc juz ciezej, bo tylko 5,5kg beben ma. Duzo fajnych funkcji, sensownie pomyslane, a proste zarazem. Zajmuje malo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirlpool 6519/P
ta o ktorej mowie jest ladowana od gory ale moim zdaniem takie są lepsze - mniej miejsca zajmują, schylac sie nie trzeba. wymieniona przeze mnie pralka wlasnie sama dobiera ilość wody itp. mam ją 3ci rok i strasznie ejstem zadowolona, kosztowala ok 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryszkien
u nas bardzo dobrze sprawdza sie Amica, też slim, kosztowała mniej niz tysiac zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina55
Ładowana od góry wbrew pozorom zajmie więcej miejsca, nie powiesisz nad nią szafki nie postawisz kosza, to niezbyt dobre rozwiązanie do małej łazienki. Są już nowocześniejsze Direct Drive z funkcją Smart Diagnosis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriana 78-908
Myślę,że w kwocie 1 tyś zł spokojnie zmieścisz się z kupnem pralki,najlepiej jeżeli będzie ładowana od góry-dla singla po prostu praktyczna. Zajrzyj na www.MojMarket24.pl mają ciekawe akcesoria do wyposażenia łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klautel_Jacek
Na rynku są również mniejsze pralki z pojemnością wsadu do 2,5 kg. Taka pralka zdecydowanie mniej zajmuje miejsca i kosztuje poniżej 200 zł . W dodatku tak małą pralkę można zabrać ze sobą na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mieszkacie w kiltach jak
kury i musicie nad pralkami szafki wieszac to wspolczuje. ja kupilam ladowana od gory, bo jest waska i akurat mi pasowala miedzy wanna a koszem na pranie i sciana. zadnych szafek nie wieszam w lazience, po co? mam szafeczke pod umywalka i tam są srodki czystosci. kibel, wanna pralka, kosz na pranie. w 2, duzej lazience juz mam szafke na kosmetyki, ale przeciez nie w pralni się szykuję do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutkka3
Nie każdy ma sporą łazienkę, takie uroki życia, nic nie poradzimy. Ja mam pralkę LG z serii wąskich, ma 6 kilo, więc nie jest taka mała pod względem ładowności, ale ma mniejszą głębokość, wić nie wystaje na drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×