Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielona_ja

Pomóżcie mi w sprawie sexu

Polecane posty

Gość zielona_ja

Nie lubię robić loda, a powinnam się odwdzięczać za minetki. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffeliia
przełam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
Ale jak? Są na to jakieś dobre sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffeliia
Sposoby na przełamanie się? No nie wiem czy takie są. A jaki masz problem z robieniem loda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluto18
lod to raczej podstawa , przykro mi :P Tak to nie ma . ja na miejscu twojego chlopaka nie lizalbym ci cipki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętny na...
A ja bym polizał bez lodzika...uwielbiam smak cipeczki,mmmmmrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
Hmm, facet jest bardzo zadbany i smak spermy też jest w porządku, ale wkładanie i wyjmowanie penisa z buzi, to jak wkładanie i wyjmowanie szczoteczki do mycia zębów (tylko że mega grubej ;) ) i to właśnie przyprawia mnie o mdłości, a jak już jest wytrysk, to chce mi się rzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
chętny... tak? można to lubieć? Ja dbam o siebie, ale uważam, że np.faceci mają gorzej jeśli chodzi o lizanie, bo kobiety mają śluz płody, nie płody, okresy sprawiają, że cipka nie jest taka potem świeża jak po prostu penis faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
pluto, dobrze, że mój chłopak nie myśli jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyjmuj przed wytryskiem i dokończ łapką :) a odruch wymiotny da sie opanowac, tylko trzeba wyćwiczyć. W końcu to częśc ciała kochanego faceta, nie powinnas sie jej brzydzić, skoro i on Ciebie sie nie brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
Lady, ale ja bym wolała, żeby mi się spuścił do buzi, bo wtedy się czuje taka super i jestem bardzo dumna z siebie heh, ale po wytrysku jestem w stanie połknąć i jest ok, ale chodzi o cały ten etap doprowadzania- wyjmowanie, wkładanie, wyjmowanie, wkładanie. Jak mam się przyzwyczaić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtz7890
z bita smietana smakuje wysmienicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
hhehe byłoby śmieszenie gdybym mu tak zrobiła, ale byłoby frajdy hehe No ale mnie nie chodzi o smak, tylko ruchy wywołują we mnie odruchy wymiotne, co robić? bez wciągania i wyciągania się nie doprowadzi faceta do wytrysku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saloma
ja od spermy mam zgage wiec staram sie jej nie polykac, ale robienie dobrze ustami osobie,ktora kochasz powinno tez sprawiac Ci przyjemnosc. przelam sie i mysl o tym jak on bedzie Ci wdzieczny za taka pieszczote i co moze zrobic dla Ciebie w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saloma
nie wykladaj gllboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
saloma, no wiem, czasem mam tak, że nawet mam ochotę mu zrobić, ale jak już robię to nieraz musiałam przerwać, bo naprawdę chciało mi się wymiotować. Nie wiem co robić, myślę o czekoladzie wtedy, nastawiam myślenie, że to fajne, lubię faceta bardzo rozpalić, żeby potem szybciej doszedł, to jakoś wtedy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
hmm, nie wkładam do gardła jeśli o to chodzi bo wtedy bym na bank zwymiotowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
ja lubię połykać, bo wtedy jakoś poprawia mi się humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj very uszatka
ona wie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saloma
sa rozne poradniki jak doprowadzic faceta do ekstazy calujac tylko koncowke, rozne triki jezykiem co nie sprawi odruchow wymiotnych poszukaj nawet gdzies na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj very uszatka
obtarganie druta to nic fajnego dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_ja
ooo, dobra rada, ale całując końcówkę będę musiała lizać spermę, a to mnie też brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, nic na siłę, nie chodzi o to, żebys to robiła z obrzydzeniem i dostawała nerwowej wysypki przed pójściem do łóżka. Przekonasz sie do tego tylko wtedy, kiedy bedziesz tego chciała. Pomysl sobie, jaka jemu to musi sprawiac ogromna przyjemnośc, opanuj oddech, nie wpychaj głębiej niz dajesz rade, pomagaj sobie ręką, przyzwyczajaj się po trochę, ale próbuj. Jego twoje ciało nie brzydzi :D Trening czyni mistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz
być najarana jak łysy na grzebień, rozpalona jak piec hutniczy, wtedy wyjdzie. Na zimno nie podchodź do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCWD
Prawdziwa kobieta uwielbia lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×