Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agus_...

Czy to już natręctwo czy może jest ok?

Polecane posty

Gość agus_...

Witam. Zastanawiam się nad jedną sprawą. Mam sąsiadkę, starszą ode mnie o pare lat, mieszka z mezem i dzieckiem, ja z rodzicami. Nasza znajomość zaczela sie dosc dziwnie poniewaz mimo ze mieszkamy na jednym podworku nie rozmawialismy ze soba az do czasu kiedy musielismy zebrac sie w sadzie abym mogla bronic ta wlasnie sasiadke.Od tej pory przebywam u niej coraz czesciej, bywa ze codziennie, czasami robie tydzien przerwy i nie chodze do niej ale niekiedy atmosfera w domu jest tak gesta ze wole wyjsc i posiedziec u sasiadki. Dobrze dogaduje sie z jej dzieckiem, pomagam czasami w pracach domowych, ale gdy ta wizyta przedluza sie niekiedy nawet do 5 godzinnych rozmow jest mi zwyczajnie glupio ze jestem taka natretna. Teraz mam dylemat, czy powinnam ograniczyc te wizyty, i wppadac powiedzmy co 3 dni czy wg was jest ok i co dzienne wizyty nie sa zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus_...
zwykle wstaję rano i idę do niej na śniadanie i siedzę do obiadu. po obiedzie kąpiemy się razem i wieczorem jemy kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus_...
z lubieżnym usmiechem na ustach zasadzam się w gołębniku mojej sąsiadki aby znienacka pokrywać moim kroczem niczego nie spodziewające się gołębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszanelcia
domyślam się, że dwa kolejne posty nie są już tego samego autorstwa, więc odpowiem tylko na pytanie z wątku - jeśli masz tak dobre relacje z sąsiadką to zadanie jej pytania o to nie powinno być krępujące :) Niech ona odpowie Ci czy Twoje toawrzystwo jest jej na rękę. Ustalcie że jeśli będzie miała Cię dość grzecznie Ci o tym powie, a ty się nie obrazisz i sprawa załatwiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×