Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemowa ciotka

Co kupić pod choinkę wymagającemu 24 latkowi po studiach

Polecane posty

Gość problemowa ciotka

jak wyżej! Ten młodzieniec ukończył studia (politechnika), jestem jego ciotką, nie mam zbyt wiele pieniędzy. On jest zapatrzony w naukę, będzie robił teraz doktora ti wszystko chyba ma. Nie chcę się ośmieszyć bo mam 50 lat a on wymagający. Proszę pomóżcie. Może ktoś ma dobry pomysł. Będę wdzięczna za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [zgłoś do usunięcia]1
gumową lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kupon do burdelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
może jakiś elegancki szalik, albo spinki do koszuli, jeżeli np. jeździ na nartach to dobre skarpety narciarskie też mogłyby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
Widzę, że te głupie odzywki to małolaci. Czy na kafe tylko ma być o analu, orgich itp. Czy już tutaj nie ma normalnych ludzi? Przykto to wszystko czytać. Więc ci co lubią ww. tematy niech może skupią się na nich a normalnym ludziom dadzą się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
Szalik może być, ale czy mnie nie wyśmieje? Dodam że doktorat robi na Pomorzu - gór nie lubi. Dziękuję za podpowiedź i proszę o więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mummmia
a z jakiej dziedziny robi doktorat ? moze cos pod to znajdzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba raczej
ciotka z problemem, a nie problemowa :-) na Twoim miejscu kupiłabym mu jakąś książkę popularno naukową zgodną z jego zainteresowaniami a może karnety do kina? ciężko tak doradzić jak się kogoś nie zna słuchawki?, może małego pendriva o dużej pojemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
coś nt. klimatyzacji. Dodam że jest jedynakiem, rodzice dają mu wszystko co zapragnie. A ja taka ciotka-biedota. Przykro mi to pisać, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
Pomyślałam nawet żeby nie być na wigilii u nich (jestem samotną wdową), bo jeśli nie trafie w prezent... Już widzę jego minę. Dodam, że trzymaam go do chrztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendrivvee
a może kup mu jakaś ładną oszulę albo elegancki krawat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
A takiego "pendravi" nigdy nie za dużo? Nie znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
Ile kosztuje pendrive? Jeśli dużo to nie wchodzi w rachubę, bo nie chcę innym np. mojej mamie, jego rodzicom kupować o wiele taniej. Nie chcę aby on był wyróżniony. Przecież wszyscy otworzą prezenty i co? On będzie wyróżniony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba raczej
eeee tam, nie myśl tak o sobie:-) czasami człowiek cieszy sie z takich rzeczy, ze nawet bys nie pomyslała,ja na przykład kiedyś na urodziny oprócz prezentów takich droższych dostałam przyprawę i powiem Ci że ta przyprawa najbardziej mnie ucieszyła:-D wszyscy sie ze mnie smiali ze jestem taka niewymagająca 11 nie trzeba kupować drogich rzeczy, wymyślnych i nie wiadomo jakich, grunt żeby trafiła z prezentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uygtrtr
A może taki wypasiony nóż wielozadaniowy. W końcu to facet, młodzi zapominają o takich gadżetach przez nowoczesne gadżety, ale przyda się zawsze. Jak nie jemu to ojciec weźmie z chęcią. Nie przejmuj się za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
no właśnie trafić zprezentem... i o to mi właśnie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
wielozadaniowy nóż wielofunkcyjny też pewnie sporo kosztuje? Może coś mniej kosztownego. Muszę zrobić jeszcze 6 innych prezentów. Ale dziękuję za dobre chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
jeżeli np. szalik to na pewno nie byle jaki tylko jakiś elegancki, na pewno przyda mu się do płaszcza. Musiałabyś pójść do galerii handlowej do sklepu z męską odzieżą i poprosić o pomoc. Koszula podobnie, jakaś elegancka z wólczanki czy vistuli... tylko to już nie tak tanio... Możesz też kupić jakiś kosmetyk, alkohol dobry, ewentualnie popytaj jego mamę - może coś podpowie. pendrive się przyda każdemu, ale to chyba nie najlepszy prezent od chrzestnej dla dorosłego faceta... a może wogóle zrezygnuj z prezentu, kup im coś wspólnie. Dlaczego masz rezygnować z wigilii? bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
już wiem, co mu kupić - elegancki, dobrej firmy długopis - waterman, inoxcrom, parker - ile razy kupiłam, zawsze trafiłam z prezentem i ile razy dostałam też się cieszyłam ;-) to dobry prezent, uwierz mi, kupiłam wielu osobom na różne okazje i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba raczej
a ile masz na ten prezent przeznaczonych pieniedzy? 11 cena pamięci przenośnej zalezy od pojemności zakres cenowy 20zł w zwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
pozdrawiam Cię i nie myśl o sobie jako o biednej cioci ;-( ciekawe co ten chłopak kupi dla chrzestnej na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
Podoba mi się opcja z długopisem lub szalikiem. Dziękuję! Ale może ktoś coś jeszcze ma w zanadrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa ciotka
cena przenośnej pamięci jest taka tania? Przyznam, że nie wiedziałam! Ale może on już to ma? A może takiej pamięci nigdy zadużo? Prawdę mówiąc nie orientuję się? Czy to wstyd. Może w wyobraźni ludzi młodych tak jest, ale jak ja byłam młoa (30 lat temu) nikt nie myślał o komputeryzacji. I teraz muszę to nadrabiać. W pewien sposób udaje mi się to, ale prawdę mówiąc i tak nigdy nie zdołam nadążyć za młodymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba raczej
najlepiej kupić pamięć 16, albo 32 GB, są różne wg mnie im mniejsza obudowa tym lepiej, a tego nigdy za dużo można ją podpiąć do breloka od kluczy mam w sumie kilka takich pendivów i przdałby się jeszcze jeden taki 32 GB, tutaj masz przykładowy link z towarem http://allegro.pl/jedyna-okazja-pendrive-32gb-super-cena-32-gb-i2838101036.html 11 co do szalika, jeśli chłopak chodzi w sportowych kurtkach, to taki szalik odpada, jeśli ma płaszcz to ok 11 długopis super pomysł 11 jeśli koszula to wg mnie tylko taliowana z dwustronnym kołnierzykiem coś takiego http://allegro.pl/slim-fit-taliowana-koszula-m-fashion-direct-i2810106608.html 1 http://allegro.pl/new-koszula-meska-taliowana-slim-elegant-kolory-m-i2811291881.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziewiakowa
Chusteczki bewełniane do nosa dla egoisty!!!! A ciotka problem będzie miała z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiako
Kup pampersiaki. Gwarantuje dobra zabawa. Jeśli nie to śliniaki dla starych. I rodzinka w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalaka
A może slipy przystosowane na pampersy. Inteligent za cenę rodziny. Olej go ciotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehbgrfsdae
Dla intelektualisty przyda się rzecz, która jest oryginalna, ciekawa, pomaga w nauce, jest modna i wzbudza ciekawość swiata, a do tego należy Yerba Mate- polecam świąteczną promocję:D : http://yerbomania.pl/?44,zestaw-swiateczny-nr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy ile chcesz wydać
może po prostu włożyc banknot w kopertę? dobrą ksiażkę płytę scyzoryk - fajna sprawa, taki frmowy mozna znaleźć za mniej niż 100 zł portfel zapalniczkę - jeśli pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×