Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macie jakies doświadczenia?

Co powiecie o skakance?___________

Polecane posty

Gość lady898989
a swoja droga ser zolty - czy skakalas moze na twardej nawierzchni lub na boso? amortyzacja jest b wazna w cwiczeniach cardio, wiec moze to spowodowalo kontuzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady898989
do nie bardzo rozumiem - mi sie wydaje, ze dziewczyny maja na mysli 1000 podskokow jednorazowo, a nie ciagiem, bez tzw 'skuchy'. ja tez skakalam po 1000 podskokow. na poczatku udawalo mi sie uskoczyc z 200-300 pod rzad, pozniej sie meczylam i coraz mniej, ale do 1000 zawsze dobijalam, i staralam sie nei odpoczywac w trakcie, zeby efektywniej cwiczyc i nie zastygac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ser zolty
własnie o to chodzi- ja do 1400, ale przerywałam, gdy zawadziłam nogą o skakankę np i gdy chciałam się napić. Ale nie było tak, ze np 700 rano i 700 wieczorem. Skakałam na podłodze w pokoju, bo zima:) teraz już kolana mnie nie bolą, ale jeszcze odpocznę. spróbuję wiosną na trawniku, choć marnie to widzę, ale chyba amortyzacja będzie ciut lepsza..? Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady898989
mysle ze zdecydowanie lepiej na trawniku, do tego pewnie wlozysz adidasy. chociaz ja je wkladalam, jak cwiczylam na dywanie, bo tak mi bylo wygodniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astralinka
Każde ćwiczenia w połączeniu z therm line jest skuteczne bo szybciej spala tłuszcz. W zeszłym roku skakałam bez wspomagania to mi nic nie dało, a teraz chudnę bez większego wysiłku, co prawda ćwiczę, ale nie tak dużo jak wcześniej, a waga spada w dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc to moze ja tez
zaczne skakac..codziennie. zaczne od 10 minut dziennie ( z przerwami co 300 podskokow na lyk wody) zobaczymy jak dlugo pociagne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarembina
Skakanka szybko się nudzi, ćwiczenia muszą być urozmaicone , jakiś aerobik, taniec, pływanie , do tego TL ale w wersji forte to szybciej będą widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świergolka
Tak właśnie się zamierzam do jej kupna, na razie hula hop, brzuszki i rowerek stacjonarny poszły w ruch ;) Ja też biorę ten TL forte, i jestem zadowolona z efektów, bo w ciągu dwóch tygodni schudłam trochę ponad 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krateczkaa
Kupiłam skakankę z licznikiem kalorii :) I ja również łykam ten sam suplement, chudnę i bardzo się z tego cieszę, zostało mi jeszcze to zrzucenia 6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruu mruu
Ja też myślę o kupnie skakanki tylko cały czas wypada mi to z głowy ;) Słyszałam o tym Therm line , ale wiem, że jest kilka rodzai, nie wiem tylko, który kupić na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesssska22
Na początek kup sobie S, bo one nie zawierają kofeiny, ale ja od razu zaczynałam od forte bo miałam dużo kilogramów do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruu mruu
Ja mam do zrzucenia tak ok 7-8 kilo, dzięki za odpowiedź, jutro będę w mieście to na pewno je kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabriii
7-8 kilo to nie jest tak dużo, jak ja zaczynałam swoja przygodę z therm line to ważyłam o 18 kilogramów więcej :) Ale dużo ćwiczyłam i jadłam o połowę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×