Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znowu-to-samo

niepotrzebna

Polecane posty

Gość znowu-to-samo

Znowu to samo...poznałam faceta. Niby fajnie się nam rozmawiało, super spędziliśmy czas. Wczoraj pierwszy raz przespaliśmy się ze sobą. Dziś on się nie odzywa :( Płakać mi się chce... Jego milczenie aż nazbyt dobitne jest... Czasami myślę że już zawsze będę sama. Zawsze przychodzi dzień kiedy koleś milknie i znika z pola widzenia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak spotkalam...
no skoro zobaczyl jaka łatwa jesteś widocznie uznal, ze jestes nic specjalnego i nie warto sie o ciebie starac bo po co, jak zaraz nogi rozkladasz z desperacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu-to-samo
Co znaczy że: zaraz? Gdzie napisałam ze zaraz? Gdzie jest różnica między zaraz i dopiero? Spotykalismy się już wsześniej. Po kilku spotkaniach zwykle kolejny krok to seks... Taka chyba jest kolej rzeczy. Przez kolejny rok miałam udawać że jestem jakaś nietykalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmjjj
no tak, dla latwych szmat kolejny krok to seks, ale sa takie co sie szanują i tak szybko dupy nie dadzą i o takie facet zabiega, bo one sa wartosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu-to-samo
Na czym dokładnie polega Twój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [zgłoś do usunięcia]1
To częsty problem kobiet, które szybko dupy dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu-to-samo
ok...co znaczy: szybko? ...po miesiącu? ...trzech? ...roku? Czy też przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abe44
nigdy nie wiadomo. Z jednym pójdziesz na pierwszym, spotkaniu i będzie ok. Z drugim pójdziesz po setnym a i tak zamilknie.... do dupy to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaams
kwestia tego jakiega faceta sama szukałaś - na pewno niegrzecznego chłopca który adrenaline podniesie, zawróci w głowie i ogólnie jest tzw "niegrzeczny" bo taki pociaga nie zdobyłaś się na trud znalezienia w nudnym facecie czegoś ciekawego, tacy cześciej okazują się narmalni i nie liczący tylko na szybki numerek, nawet po 10ciu randkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu-to-samo
Otóż wydawało mi się że to nie jest niegrzeczny facet... Raczej...zwykły taki właśnie. Sądziłam że daleko mu do podrywacza. Dobrze się dogadywaliśmy...a teraz cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam ,
Odezwie sie za dwa dni jak mu sie znow " zachce " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×