Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Ja dzisiaj odnioslam wrazenie ze ten Krakow to jest dzwoniony na siłe!! Co i rusz słyszalam od kogoś ze przed momentem jakas pani juz od nas dzwonila!! No kurde jak ten sam numer bedzie sie kilka razy pojawial w bazie to calkiem beda sie ludzie denerwowac i nam sie bedzie bardziej obrywac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o radę, jak zmienic date wizyty pani, która nie mogła dzisiaj przyjsc? zadzwoniła do mnie no wiec spróbowałam przez terminarz, ale po wpisaniu jej danych i zaznaczeniu godziny nie wyświetliło się podsumowanie ani numer rejstracyjny tak jak zawsze. Dlaczego? Ratujcie, bo szef mi dzisiaj jeszcze ani razu nie odpisał na gg nie wiem co mam z tą kobieta zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz sobie chyba daruje ten Kraków bo też dzisiaj pare odób mi powiedziało, że już do nich dzwoniona bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzisz na swój terminarz ten zapisany i tam gdzie masz te pacjentkę klikasz na status; masz tam taką opcje umow na inny termin czy jakoś tak.. gdy tam klikniesz to pojawią ci sie terminy, wybierasz nowy i zaznaczasz, pani będzie przemowiona na taki termin jaki jej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, zrobiłam to już inaczej, przez terminarz - zamiast nazwiska kiser wpisałam keiser i potraktowało ja jak nową pacjentke ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale już ic nie zmianiam nie bede babie robic wody z mózgu, niech przyjdzie na swój nowy temin, ma numerek rejestracyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to był mój pierwszy taki przypadek w tej pracy hehehe ze musiałam komus zmieniac termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jk brak kontaktów w bazie w Katowicach i Warszwie to gdzie my niby mamy teraz dzwonic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba odlozyc sluchawki, wylogowac sie i powiedziec sobie fajrant:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podawaj nazwisk na forum.. No i nie wyrażaj się o pacjentkach per baba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz jeszcze odnośnie zmiany terminu: przy nazwisku pacjentki klikasz w status zmień, przemów termin,wybierz odpowiedni termin i zapisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę więcej kultury. I trochę empatii. Jeżeli takim słownictwem posługujesz się zapisując pacjentki, to nie wróżę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoni ktoś do Skołyszyna? nie ma tam sygnału?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdziekolwiek można się dzisiaj dodzwonić? bo chyba nie ma konkretnej bazy na ten moment???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzwonilam do Skolyszyna.. byl sygnal oraz wypowiedzi ze juz do nich dzwoniono w tej sprawie!! ktory to juz raz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślalam, że tylko ja mam taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kon_walia
Ja dzwoniłam do Skołyszyna i nie było tak źle. Nawet nieźle, 5 umówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby wszystkie przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tych katowicach to kogoś zapisałyście dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice są albo tak specyficzne albo ja mam pecha, bo tak mnie tam maglują z przychodni że czuję się jak na przesłuchaniu.. Mam kilka pań umówionych ale ile z nich pójdzie to aż się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie czy przy odbiorze wyników jest konsultacja z lekarzem, bo miałam takie pytanie i nie wiedziałam co mam odpowiedzieć. To też pani z Katowic mnie wypytywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląsk jest ogólnie trudnym terenem Bytom też). Bardzo specyficzni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy odbiorze wyników na pewno nie ma konsultacji.Pewnie trzeba zapytać P.Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co mi sie nie podoba w tej pracy - niby jestem w domu cały dzień, ale moje myśli cały dzień zaprząta praca. Jestem rozkojarzona. Mam lepsze efekty jeśli nie dzwonie ciagiem 4 godzin tylko z przerwami, troche rano, popołudniu i wieczorem, nawet pomiędzy 12 a 16 trochę dzwonię. Jednak jestem cały dzień rozkojarzona, bo jeszcze gdzieś musze zadzwonic...I chodze poddenerwowana. Nie umiem oddzieloc domu od pracy. No i jeszcze takie pieniądze małe. Nawet jeśli ktos dzwoni 8 godzin to przeceiż najniższa krajowa to jest na rękę 1200 zł a nie 900 zł - jak niby niektórzy zarabiają. Ta praca to w pewnym sensie chodzenie ludziom na rękę - bo mogą pracowac w domu, ale i też wykorzystywanie ludzi - zarobki poniżej najniższej krajowaej za cały dzien pracy!! A ja przeceiż na pewno nawet tych 900 zł nie zarobie, ba nawet 600 zł nie zarobie, a cały dzień myśle, że jeszcze gdzies trzeba zadzwonic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba że są wątki filantropijne - może komuś uratujemy życie? Tylko kto mnie uratuje życie przed depresją , jak nie będę miała co jeśc albo na rachunki nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wciaz pod czaszka mam mysli o dzwonieniu a dzis dzien przygód rano sasiad zagluszal mnie wiertarka a pozniej awaria netu..wtedy nosi mnie ze hej :D tyle pracy a ja nie moge dzwonic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu ta Warszawa i Katowice... Jak Wam Dziewczynki dzis idzie umawianie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że Szef nie wrzuci mammobusów albo pozostałych przychodni, bo te dwie, które ostatnio są na gadu strasznie dobijają człowieka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jest 05 marca a na 7i 8 nie jeszcze bazy a miejscowości są w terminarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×