Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość lalllllllla
Ktoś dzisiaj dzwoni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy pytała już któraś p.Karola do kiedy pracujemy? do czwartku, do piątku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
mysle ze dostaniemy maila nie dlugo z ta informacja, podejrzewam ze to bedzie do czwartku do poludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że do piątku do południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... albo same będziemy decydować czy chcemy pracować w piątek,ale to już chyba moim zdaniem nie wypada zawracać ludziom glowy, ponadto wiekszość z nas też przygotowuje święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi się tak wydaje, że w piątek już nie za bardzo wypada zawracac ludziom głowy a poza tym nawet jeśli to panie pewnie nie bda chcialay sie zapisac bo sprzatanie, placki itd No nic trzeba czekac na maila od szefa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Jakie dziś bojowe nastroje wśród pań w Ostrołęce. Odpowiedzi typu" a dlaczego pani mną rządzi i zapisuje na badania" , " bzdury pani gada, że mammografia coś wykrywa" itp. Przedświąteczny nastrój wśród pań?Aż strach pomyśleć, co będzie w kolejnych dniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
w Krakowie tez nie lepiej, po co ja do niej teraz dzwonie jak dopiero w lipcu mija 2 lata???, powinnam to wiedziec skoro dzwonie w imieniu tej przychodni, to jakas pomylka... albo nie ja napewno jestem oszustka!! i na koniec trzask sluchawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relgan - ja do Ostrołeki dzwoniłam krótko po tym jak zaczełam tu pracowac i wtedy w jeden dzień bez kartek umowiłam 20 pan. Myślałam że teraz też bedzie nie najgorzej,ale się rozczarowalam, bo większość albo przebadana albo zapisana do konkurencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Co by tu wymyślić żeby panie umawiane do mammobusów traktowały badania równie poważnie jak te umawiane do przychodni.... W kwietniu jak na razie mam większość poumawianych do mammobusów niestety,więc nie jest to zbyt optymistyczna wizja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 14
jak dzisiaj idzie umawianie? bo u mnie to masakra " 0" pań na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 mialabym 4 ale jedna przy zapisywaniu zrezygnowala po tym jak jej powiedzialam ze to wypada w srode przed swietami, druga niby byla chetna kwalifikuje sie ale cos nas rozlaczylo, nie moge sie teraz do niej dodzwonic, a po za tym ludzie sa nabuzowani jakby mieli zaraz wybuchnac, tekst typu '' co chcesz? po co dzwonisz?" bezposrednio na na TY , mnie rozwalil zero szacunku i kultury osobistej...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
ja mam 4 i skonczylam na dzisiaj. ja robie tak ze jesli trafie na pania odpowiednia to sie pytam poprostu czy ma ochote sie przebadac, jesli nie to jej nie zapisuje na sile bo i tak nie pojdzie wiec bez sensu. umawiam ja na inny termin i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
a mnie rozwala jak slysze w tle glos meza ktory kaze zonie podziekowac i powiedziec ze nie skorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro polowa miesiaca, ciekawe czy znowu bedziemy tak dlugo czekac na rachunek a pozniej na kase....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co pytałam p. Karola o mammobus w promnej- luty, bo nadal miałam pacjentki na niebiesko, ale okazało się, że niestety mammobus został tam odwołany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne przedzwon do jednej ze swoich i zapytaj czy byla tak dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Hmm, wypadałoby powiadomić te dziewczyny które miały tam poumawiane pacjentki... Że już nie wspomnę o samych zainteresowanych, ciekawe czy nie poszły kobietki na próżno... Jeśli tak to się pewnie wkurzyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p. Karol napisał ze pacjentki zostały poinformowane o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szkoda ze w terminarzu nikt nic nie napisal, zadnej notatki...widnialy na niebiesko przec 2 miesiace...a czlowiek czeka az sie zazielenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarzaja sie rozne kwiatki w tej pracy ze cos bylo nie tak tylko jakos nigdy winnych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwolali mammobus, ale kontakty i dane waszych Pan sobie zapisali, zanim my dostaniemy liste mammobusow to oni wyprzedza i perwsi do nich zadzwonia jesli bedzie kiedys ponownie w tej miejscowosci.... ja tak teraz mialam podobnie...dwie Panie w Bialej Podlaskiej,na zoltych karteczkach, ktore byly zapisane w tym roku ( do Bialej czesto jezdzil mammobus) ale nie przyszly, a teraz jak dzwonilam do nich to okazalo sie ze juz ktos z Medicki dzwonil...my im werbyujemy pacjentki a oni w sprytny sposob sami dzwonia zanim wysla liste z mammobusami...i nikt mi za nie juz nie zaplaci bo nie mam ich w terminarzu na kwiecien, pomimo ze ja je w styczniu czy w lutym zwebowalam... a czasem jast tak ze akurat te dwie brakuje zeby dostac premie.... troche przykre to jest i nie wporzadku, mam nadzieje ze nie bedzie sie to czesciej zdarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam dzisiaj idzie dziewczyny? zastanawiam sie czy nie odpuscic sobie dzwonienia i zabrac sie za porzadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze zeby chociaz ta najnizsza krajowa sie tu zarabialo to mozna by bylo przymknac oko na pewne rzeczy... a przy takich kwotach to jest poprostu smieszne zeby takie ''KWIATKI'' jak to ktos napisal sie zdarzaly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
Wiecie w Wielkim Tygodniu sama nie chciałabym isc na mammo i sama mam dużo pracy w domu, w tym tygodniu chyba nie bede sie wysilac i zawracac im glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 14
Panie co odpowiadacie paniom, które pytają skąd mam ich nr tel.,bo one np w Diagammed nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ze mamy sytem ktory do nr kierunkowego losuje sobie cyferki i tak powstaje numer- tak mi P.Karol powiedzial gdy go o to pytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większej bzdury nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
hehe to sama go zapytaj, ciekawe co Ci napisze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
albo wymysl cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×