Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
to nie do Ciebie personalnie lilia 1111 było oczywiście... tylko to tłumaczenie jest idiotyczne, wiadomo że tak nie jest, bo gdyby komputer losował sobie cyferki to większość numerów byłaby błędna.. ponadto wątpię czy taka odpowiedź zadowala ludzi którzy straszą policją, bo się zadzwoniło do nich na prywatny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no tak mnie tez czesto strasza itp. ale co mam mowic jak oni mowia ze maja zastrzezony numer? czasem mowie to co Mi przekazano i ludzie nawet to lapia... a najlepsze jest to gdy pytam czy sa jakies Panie w tym wieku i ludzie mysla ze skoro mam ich numer to wiem do kogo dzwonie i mam ich dane imie nazwisko i wtedy wlasnie mowie ta regulke: ze nie znam Pani, nie wiekm kim Pani jest,nie znam Pani adresu numer mam własnie z takiego zrodła, i to ich uspakaja i chca dalej kontynowac rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
to zła odpowiedź, ja udaję, że z gminy, z ośrodka zdrowia - jeśli się da oczywiście. Udaje że dzwonimy po wszystkich domach i szukamy pań, bo jest taka akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
moim zdaniem trzeba powiedziec, że potrzebujemy dane, ponieważ ludzie często zmieniają miejsca zamieszkania, umierają, często w jednym domu mieszka wiele osób i musimy miec pewnosc, że zapisujemy właściwą osobe tzn o właściwym profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no mozna na rozne sposoby sie tlumaczyc...ja tez nie zawsze tak mowie ale czasem to dziala zwlaszcza jak mowia ze maja zastrzezony numer bo wtedy sa bardzo nie ufni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
ja mówię ze mam baze numerow od szefa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gryzelka ciekawe czy jakby ktos do Ciebie zadzwonil z niechciana propzycja badania jakiegokolwiek i Ci powiedzial ze ma numer z gminy, czy osrodka to bys uwierzyla? skoro ma z osrodka zdrowia to czemu nie ma tych badan w osrodku tylko mammobus az z lodzi przyjezdzaja??? a gmina? jakim prawem podaje Twoj numer komus z lodzi ?? to tez nie zawsze dziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe baze od szefa? kim jest szef? skad ma szef moj numer skoro jest zastrzezony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
zawsze trzeba powiedziec to, co rozmówica CHCE usłyszec ;) wybadac go. Generalnie chodzi mi o to, ze z tym wylosowanym numerem to wyjątkowo niefortunna odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
może dobra tylko dla delikfentow z wylosowanym numerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
nigdy mnie nikt nie zapytal kim jest szef, zawsze im wystarcza ta odpowiedz a jak nie to każą usunac swoj numer i tyle, nie spotkalam sie zeby ktos dociekal dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
fortuna czy nie fortunna u mnie to czasem dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
zreszta jak rozmawiam z ludzmi to w wiekszosci oni wiedza ze ja jestem jedynie pracownica a za sznurki pociaga wyzsza góra hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
a mnie sie zdarzylo ze pytali o szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
ja mówię ze dzwonie w imieniu przychodni, jak sie pytaja jak sie nazywa mowie medica łodz i ze umawiam do mammobusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no to ja tez tak mowie... przeciez nie mowie ze dzwoni w imieniu firmy Adspectus proste, tylko ze czasem sie trafiaja tacy ludzie ze ze pytaja o rozne dziwne rzeczy nawet o szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość246
Mnie się zdarzyło kilka bardzo nieprzyjemnych sytuacji, wypytywanie o szefa i firmę to jeszcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam idzie? Fajnie że są świeta, troche wolnego,ale pracując w systemie prowizyjnym to się wychodzi na tym jak Zabłocki na mydle mam wrażenie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 14
dzisiaj idzie fatalnie dzwonię 1 godz i 0 pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia_a
Macie już wszystkie pacjentki z marca potwierdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja niestety nie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
z lutego nawet jeszcze mam szara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia_a
Ja też nie i to w kilku miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam dziś idzie? mi kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
Czy mi sie wydaje, czy mamy dzwonic do Krakowa, a tam zostały juz tylko terminy przed Świętami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje ci sie, jest jeszcze kilka terminow po swietach;) A tak serio, to zastanawiam sie czy w krakowie placa szefowi wiecej czy co ze tak faworyzuje to miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczny macie dzisiaj kogos? Jakos za bardzo nie mam ochoty dzwonic do tego krakowa, bo wczoraj sie tyle nasłuchałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwoni 3 h mam 1 Pania, wolalabym juz te Katowice dzis przynajmniej wiecej terminow po swiatecznych tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w tym Kra ktos jeszcze umowil cos napewno, bo 3 godz temu bylo 77 wolnych a teraz jest 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie brałabym tego pod uwagę za bardzo bo do Krakowa zazwyczaj dzwoni się też w dniu próbnym, ponadto w 3 godziny 7 pacjentek to dużo? to bardzo niewiele przecież,bo troche nas tu pracuje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×