Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość kalina14
Ja te panią poinformowałam że choć system zarejestrował to nie wiem jak będzie w przychodni ale ona jest zdecydowana na badanie i jak nie zrobią jej bezpłatnie to zapłaci i drugą panią umówiłam z genetyką tylko Diagammed robi badania co 2 lata i nie interesuje ich czy to genetyka czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
tylko na odplatne trzeba miec jeszcze zaswiadczenie od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
W Diagamedzie mają swoje przepisy i na 100% nie respektują genetyki.Najstarszy rocznik to 1945.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
nie przyjmą babki, ja tez mialam dzisiaj taki przypadek, gadalam z szefem i powiedzial ze rocznik 44 nie przyjma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
Kto mi powie co to za miasta w opisie? Nie widzę na poczcie nowego maila z mammobusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
skierniewice, piotrkow trybunalski to stale przychodnie z mamobusow jest wielun z dawnej przesylki rozpiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pionki,Skaryszew i Wieluń-ostatnia rozpiska z mammobusami z 25 kwietnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
masakrycznie dzisiaj mi idzie, dzwonie i nikogo nie umawiam, bedzie wypas dzisiaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
2godz i jedna umowiona...coraz trudniej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo kto odbiera wiec o umawianiu mozna pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też w 2h jedna zapisana i to dzięki kontaktowi. wogle wkurza mnie ten Diagammed, bo nie dość że nie uznaje genetyki to jeszcze mówią pacjentkom że mogą przychodzić na badania bez zapisu,wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez zapisu??? skad wiesz? od pacjentki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, od pacjentki i to nie jednej już słyszałam coś takiego i dlatego takie nie chcą się zapisywać bo po co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja wtedy mowie ze jak przyjdzie bez zapisu to bedzie siedziec w kolejce nie wiadomo ile, bo duzo mamy chetnych a tak to przyjdzie na umowiona godzine i mniej wiecej o tej godzinie zostanie przyjeta, czasem dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Panie z Diagmedu czasami udają, że nie wiedzą iż jakaś firma rejestruje pacjentki- takie przypadki zdarzają się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, dzwoniłam kiedys do "brazowej pacjenki" zapytac czy byla czy nie a ona do mnie z tekstem ze panie w rejestracji byly zaskoczone ze jacys konsultnci zapisuja do diagammedu, ze sa to na pewno oszusci i zeby zadnych nazwisk peseli itd nam sie podawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam nie podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby nie mogly powiedziec ze to ktos od nich dzwonil, przeciez pacjentka nie musi wiedziec ze to jakas firma, konsultanci...po co wogole nawiazuja wspolprace z Adspectusem skoro tylko urudniaja nam prace,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz o tym Panu Karolowi ,niech wie ze jest taka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? ale chamstwo... chyba że pracuje tam sporo recepcjonistek i nie wszystkie się orientują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszałam Szefowi to, a on kierownikowi diagammedu, ale pisał że ta nasza "skarga" na krotko pomaga, bo co chwile pojawia sie taka sytuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu, my im werbujemy pacjentki, a rejestratorki udaja ze o niczym nie wiedzą. Nie wiem jak u Was, ale ja np najwiecej brazowych pacjentek ktore pozniej okazuja sie szarymi mam wlasnie w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
no wlasnie moze maja tam jakies mlode stazystki , praktykantki ktore nie sa tak do konca zorjenowane w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia_a
Zamiast robić nam pod górę to chyba Diagammed powinien być nam wdzięczny że nagabujemy im tyle pacjentek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jak dzwonie to nie mowie pacjentce ze jestem konsultantem z firmy adspectus tylko ze dzwonie w imieniu przychodni diagammed tak zeby wydawalo jej sie ze tam po prostu pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Temat był wałkowany z P.Karolem wiele razy. Niczego to nie zmienia, nawet odsłuchiwał rozmowy z pacjentkami, które opowiadały takie sytuacje. Na Wiślnej są niereformowalni, podobnie jak z badaniem pacjentek z genetyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
A nie sądzicie, że jak mnie pań zapisujemy, to panie z przychodni mają mniej pracy.? I może o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale im wiecej pacjentek tym wiecej dostaja kasy z nfz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przychodnia ma kasę za każdą umówioną pacjenkę, pdobnie jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
My mamy za kazda ktora wykona to badanie, gdyby bylo za kazda umowiona to zarabialabym duuuzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×