Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
dzwonie juz 3,5 godz i mam jedna pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od rana mam 14 pan - taki sobie wynik, bywało lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkresasz nas gosciu z 14 Paniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllllllllla
gdzie te 14 pań umówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to Reglan to wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, nie mówcie że uwierzyłyście... koleżanka sobie żarty robi a Wy na serio to wzięłyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllllllllla
niech napisze gdzie,to może uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 9. .....ale od poniedz. do dzisiaj;) i 3 mi juz odpadły przy potwierdzaniu... nie przypominam sobie aż tak kiepskiego tygodnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna paniusia
Tak sobie zagladam tu czasem i to jakas kpina. Jak mozna trzymac tak nieskuteczne babki w pracy, ktore w ciagu dnia nie potrafia umowic nawet pieciu kontaktow. Widocznie rekrutacja do tej firmy to jedna wielka porazka, a selekcja pracownikow nie jest przeprowadzana wlasciwie, myslicie ze w innych firmach mozna sobie pozwolic na siedzenie na forach, sprawdzanie pudelkow i biadolenie. Wiekszosci z was zwyczjnie nie chce sie pracowac i jeszcze narzekacie na swoje wyniki. Inni konsultanci umawiaja na spotkania czy ten sprzedaja produkty 10 - 15 osobom dziennie, a jak nie to zastepuje sie ich skuteczniejszymi pracownikami. Tutaj chyba pozatrudniano wiekszosc kafeterjanek, ktore mozg maja wielkosci czubka od szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllllllllla
wow,nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paniusiu a probowalas sama tutaj pracowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lallllllllllla
no spróbuj,zobaczymy jak Ci pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
no wiesz bo my nic nie robimy temu mamy takie wyniki, miedzy dzwonieniem malujemy pazury, jemy zajmujemy sie dziecmi i ogrodem, temu mamy takie wyniki, innym slowem w d***e mamy to co robimy bo nam sie nie chce :P a Ty idz i poszukaj innej pracy jak Ci tu tak zle buahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kpina jest to co piszesz...nie wiedzac jak to wyglada w praktyce..wiec sory ale zalosna jestes wypowiadajac sie na temat o ktorym nie masz pojecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Paniusiu" koniecznie musisz napisać maila do naszego szefa,że zatrudnił same tępe, bezmózgie,niekontaktowe i leniwe dziewuchy, które nie posiadają elementarnej wiedzy na żaden temat z mammografią włącznie i nie potrafią nawiązać logicznej rozmowy z potencjalną pacjentką. Zasugeruj by nas wszystkie pozwalniał i przyjął Ciebie,a na pewno w miesiąc zwiększą się wyniki o 200%, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllllllllla
Myślisz paniusiu,że tak łatwo jest umówić 5 pań dziennie?Czasami tak i nawet 15 sie uda,a bywaja takie dni,że 0 kilka dni pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
no paniusia taka nam by sie tu przydala :P musimy pogadac z szefem o jej przyjeciu. koniecznie!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllllllllla
Paniusia nam zamilkła,może telefon do szefa jej podać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urzekła mnie twoja błyskotliwa i inteligentna wypowiedź -taka sobie paniusiu- a tak z ciekawości... po co tu właściwie zaglądasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllllllllllla
Paniusia pracy nie ma i na kafeterię zagląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co wy Paniusie nie musza pracowac, maja bogatych mezow, a one z nudow zagladaja na kafeterie i pudelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllllllllllla
Się wystraszyła chyba Paniusia,żeśmy ja tak zaatakowały.Myślała,że my kobiety z mózgiem wielkości główki od szpilki nie potrafimy pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
wow chwile mnie nie bylo a to taka konwersacja, dziewczyny szkoda czasu na komentowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje lilia,ale wkurza mnie jak ktos sie chwali skutecznoscia. Domyslam sie na czym polega skutecznosc niektorych konsultantow - na naciaganiu na duza kase ubogich naiwnych starszych ludzi, w zyciu nie zgodzilabym sie na taka prace nawet gdybym miala zarabiac 5tys. na reke. na szczesie my nie musimy nikogo na nic naciagac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
jak wam dzis idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
nie idzie, dzwonie i dalej 0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1108
i mowi pani..to trzeci telefon w ciagu dwudziestu minut ,darujcie sobie :( jak to mozliwe zeby ten sam numer u 3 osob byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda83
mi tak tez bywa. wow mam jedna paniaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelka28
na czym wogłe polega sprawdzanie przez szefa szarych pacjentek? My je zaznaczamy a on dzwoni do przychodni i sprawdza? bo mam taką jedną z katowic do której dzwoniłam i ja i infolinia, kobieta mówi, że trzyma wynik w ręku a peseli przez telefon nie będzie podawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
ja mam z peselami i tak nie sa wyjasnione, jedna z lutego, dwie z marca a z kwietnia mam ze 4 juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×