Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
ten program chyba nadal nie funkcjonuje tak jak powinien,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo45
mam czesto tak ze mam telefon na jednej i na drugiej linii. Tam ktos czeka a potem rzuca słuchawka, cos tu nie gra. Albo zaniim wcisne przejdz dalej pojawia mi sie nastepne połaczenie, totalny p*****lnik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to polaczenie ktore sie pojawia o ktorym piszecie to moze ktos dzwonic do Was, czesto sie mi to zdarza ludzie maja aparty na ktorych sie wyswietla moj numer i oddzwaniaja potem jesli nie zdarza odebrac albo nie bylo ich w domu, wiem ze ciezko jest sie przyzwycaic do nowego sytemu ale nie koniecznie wszystko co Wam nie pasuje i jest nie tak to wina Dialera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie kwestia przyzwyczajenia tylko tego ze nadal panuje chaos, moze nie taki jak poprzednio ale jednak jest, gdyby system dzialal bez zarzutu to nikt by go nie krytykowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko w tej pracy jest krytykowane ostatnio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nadal nie mogę dzwonić w tym nowym dialerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też,nie mogę się nawet zalogować,niby to kwestia czasu i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majakkk
ja z kolei nie otrzymuję prawie żadnych połączeń... też tak macie?? jednak wybieranie numerów było lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
jest nowy mail - mammobusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak narazie od poniedzialku nie mialam zadnych problemow z dialerem wiec jak to mozliwe ze nie mozecie zalogowac? moze zle wpisujecie haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dlaczego w terminarzu mammobusów niektóre miasta są na biało a niektóre na różowo? to ma jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
tak te rozowe to miasta w ktorych juz mammobus Medica byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijając plusy i minusy dialera nie zauważyłam zwiększonej skuteczności a chyba temu głównie miała służyć ta zmiana, nie wiem może po prostu mam pecha w tym tygodniu,ale umawiam średnio jedną panią co 2 godziny, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o skutecznosci dialera to moze pogadajmy za miesiac, dwa, dopiero jest 4 dzien a Ty juz chcesz widziec wieksze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście a Ty nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe bylam psychicznie przygotowana na to ze od razu nie bede widziec wielkich cudow w szybszym umawianiu, ze trzeba dojsc do wprawy, potrenowac troche :) wiec moze za jakis czas zobacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Jest korzyść, bo nie muszę sama wybierać numerów i czekając na połączenia czytam gazetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja juz nie chce czekac kolejnego miesiaca i sie ludzic ze w nastepnym bedzie lepiej bo czekam na te lepsze miesiace juz od wiosny i nic.. a to do kitu miasta,a to przedzwoniona baza a to tragiczna frekwencja gdzie potrafi nie pojsc 8/10 kobiet, a to awaria mammobusu, a to mammobus odwolany.. i w efekcie nie moge wyjsc poza te 3 gora 4 stowki a chcialabym wreszczcie zarobic chociaz te 5 czy 6;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh caly czas szukam innej pracy... ale bez znajomosci ciezko jest znalez cos lepszego w sensie lepiej platnego na caly etat itp. nigdy nie pomyslalabym ze bede siedziec w sluchawakch i zarabiac 300, 400 zl miesiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie ciagle martwia te szare pacjentki, ktore sa zwlekane z wyjasnianiem, mama jeszcze majowe i czerwcowe a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nikt nie ma szarych w maju i czerwcu oprucz mnie mam rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie juz tyle "przepadlo" szarych ze juz nie biore ich pod uwage... Relgan, Ty sobie czytasz gazete czekajac na polaczenie a ja mialam w zwyczaju sobie podspiewywac ale teraz musze sie hamowac bo nie wiadomo kiedy sie ktos odezwie haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wciaz czekam na te szare, przeciez to sa nasze pieniadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
no dzisiaj to już mi ręce opadają, czekam na połączenie ze 2 minuty a potem cisza w słuchawce... nie wiem czy komunikator mi nawala czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli masz zopiera to za wczesnie albo za pozno odebierasz, tez tak mialam nie raz, ja mam zoiper jak uslysze pierwszy sygnal to trzeba szybko odebrac zanim sie uslyszy drugi sygnal bo wtedy ludzie sie rozlaczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
mam ninje. nie wiem już, może to wina miejsca w które dzwonię, bo zmieniłam kampanię i jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy dialer działa Wam już bezbłędnie? bo u mnie dalej zdarza sie że nie zdążę zaznaczyć którejs z opcji i pojawia mi się kolejne połączenie albo wcale nie mogę zaznaczyć żadnej odp. bo mimo że już z kimś rozmawiam nadal mam - trwa oczekiwanie na połączenie... Poza tym w zakladce połączenia kontakty mogłyby być bardziej usystematyzowane a miasta ulożone alfabetycznie, bo dużo czasu traci się zanim się w tym koglu-moglu znajdzie któreś zwłaszcza że występują podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest ok dziala bez zarzutow jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego problemy z dialerem najlepiej zglaszac do szefa... jezeli cos Wam nie gra nadal to najlepeej to wyjasniac z Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×