Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szatynkaaa19

o ktorej godzinie bierzecie slub w kosciele??

Polecane posty

Godzina 16 lub 17 byłyby najlepsze. Plener najlepiej zaplanować na inny dzień jeśli to możliwe. Nasz plener zajął nam 8 godzin, to było naprawdę fantastyczne doświadczenie. Po pierwsze jak plener masz w inny dzien to się nie spieszysz i cieszysz się tymi zdjęciami a po drugie jest kolejna szansa, żeby włożyć suknię:-) Jedyny problem to fryzura i makijaż. Nasz plener był w niedzielę wieć makijaż zrobiłam sobie sama, a na fryzurę umówiłam się z Ta samą fryzjerką tylko prywatnie. Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynkaaa19
raczej zdecyduje sie na 16, 17 troche zapozno bo niechce ludzi pod koscilem czekajacych na msze kiedy bedziemy wychodzic po slubie z kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja też
'' jest kolejna okazja żeby włożyć suknię '' hahahahahahaha A potem zdziwienie , że tyle rozwodów . Już znałam taką co wychodziła za mąż dla sukni , nie musze pisać jak skończyła . Oj dzieci dzieci . Co do tematu 16-17 to świetna godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam ślub w sierpniu tego roku o godz. 18. Mogłam wybrać dowoloną godzinę bo byliśmy jedyną młodą parą tego dnia. Dla mnie to była idealna godzina. Zresztą...ze ślubu nie zmieniłabym kompletnie nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pleneru: mieliśmy zdjęcia przed ślubem i strasznie się z tego cieszę: po pierwsze uchwycilimy TEN dzień, a nie jakiś tam kolejny "poślubny". Byliśmy w TYCH nastrojach w TYM dniu z TYM wyglądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pleneru: mieliśmy zdjęcia przed ślubem i strasznie się z tego cieszę: po pierwsze uchwycilimy TEN dzień, a nie jakiś tam kolejny "poślubny". Byliśmy w TYCH nastrojach w TYM dniu z TYM wyglądem A ja się z tobą nie zgadzam, że wszystko musi być tak jak w TYM dniu :] Uważam że zdjęcia przed ślubem to najgorsza opcja zaraz po tej kiedy młodzi uciekają w trakcie wesela na zdjęcia. W dniu ślubu będę chciała się skupić na ceremonii, będę myśleć o tym czy wszystko jest załatwione, stresować i nie wyobrażam sobie jeszcze stresu ze zdjęciami, wg mnie wyszłoby sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze kwestia tego jaką ma się wizję pleneru, bo mi zawsze się marzył plener nam morzem, więc tydzień po ślubie pakujemy walizki i sruuuu nad morze z naszym fotografem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapkazmasłem
ja miałam ślub w listopadzie o 16 jak weszliśmy było widno jeszcze a jak już wyszliśmy o ciemnica:) ok 40 min pod kosciolem, ok 30 min droga do restauracji:) a i tak nikt nie patrzył na zegarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mielismy slub o 16.00 bylismy jedyna para mloda tego dnia takze spoko bylismy 15 min przed czasem zeby potem nie wariowsc tylko na spokojnie ślub skończył się o 16.50 i rozpoczęły sie zyczenia trwały 15 min fakt ze strasznie dużo gości mielismy i wszyscy skladali nam pod kościolem to sie szybko uniknęli z tym po zyczeniach mielismy zdjecie grupowe i o 17.20 ruszalismy na sale jakies 10 min drogi na sali bylismy o 17.40 powitanie i te sprawy i na dobra sprawe wesele rozpoczelo sie o 18.20 i trwalo do 5.00 fakt ze bylam wykonczona ale czego sie nie robi dla wlasnego slubu i wesela prawda nastepnego dnia mielismy poprawiny na 15.00 do 21.00 oczywiscie zostalismy jeszcze 1 noca hotelu a co do pleneru to mielismy w dniu slubu 5 godzinowy plener slubny a w środę część 2 sesji plenerowej 8 godzinnej i zdjecia wyszly zaje****** cie nie było roznicy pomiedzy 1 a 2 sesją oczywisccie makijaż i fryzurę miałam za darmo zrobioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam dodac ze mielismy slub w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ślub o 12 ,o 13.30 byliśmy na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wcześnie - jesteś Ślązaczką?? Bo głównie na Śląsku ślubuje się tak wcześnie - gościom (zwłaszcza wujkom-górnikom) obiad trzeba podać do 14.00, inaczej obraza murowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy na 13.00, na salę trzeba dojechać przebijając się przez centrum miasta, więc będziemy tam dopiero koło 15. Nie mamy całonocnego wesela, tylko obiadokolację z tańcami, tak do 1 w nocy. Ostatnio byłam na ślubie na 17 i moim zdaniem to za późno. Bo na sali byliśmy koło 19 i widać było, że ludzie tylko przebierają nogami i nerwowo zerkają na stół, żeby już usiąść i zjeść :P Jak dla mnie optymalne godziny na ślub to tak między 14 a 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem ze slaska.o12w kosciele godzina zejdzie,potem zyczenia,potem dojazd14,mamy poczatek imprezy.dziwnie tak brac slub wieczorem.bawic sie do rana a potem poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobcie slub na 8.00 rano po co goscie maja czekac do 12.00 im szybciej tym lepiej ja tak zrobie ;) to bedzie strzał w 10 hehe co za fra...........jerki z was na tym sląsku rzygi 3 bleeeeeee smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O 16.00 w polowie wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co obraza slazaczki-sama pewnie jestes ze wsi zabitej dechami a twoi starzy pewnie na kolanach przytargaliby po robote u nas ale takich wsiokow niekt nikdzie nie zatrudnil hehe.U nas sluby sa do13,14 tej bo my nie musimy po ciemku sie bawic bo sloma z butow nam nie wystaje i potrafimy sie zawsze o kazdej porze bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.16 -> hooj obchodzi cie ze ktos nie bierze slubu o18;pewnie sama masturbujesz sie wieczorami z nadzieja ze ktos o cywilny cie poprosi.idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yma
Bo nas stac oplacic obiad a nie zaczynac od kolacji: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, o której godz zorganizowały byście ślub w pierwszej połowie czerwca? czy godz 15 jest zbyt wczesną a może 16 usmiech.gif godz 17 odpada jest zbyt pozna oraz plener w dzień ślubu czy wybrać jednak inny dzień poproszę o poradę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam podobny problem tym bardziej że też biore ślub w połowie czerwca tak się zastanawiałam między 16 a 17 chociaż skłaniam się bardziej do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×