Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmarznięty

Odzież termoaktywna

Polecane posty

Gość Zmarznięty

Jaką odzież termoaktywną polecacie na zimę ,nie chodzi o uprawianie sportu ,ale o to żeby nie marznąć w mrozy które juz nadeszły. Proszę o opinie ,sugestie ,jakąś markę ,firmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragoranka
na zimę z wełny najlepiej mieć gatki. zajrzyj sobie na ofertę woolpower. mają kalesony, skarpety, jakieś rękawiczki i masę innych rzeczy. powinieneś coś wybrać dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartkomo
polecam marki tervel i spaio, dostepne w militaria.pl, jednakze zapewnienie komfortu termicznego w odziezy termoaktywnej wymaga niejako wysilku fizycznego, sama bielizna nie grzeje, a zapewnia komfort termiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega billa w
ja dodam jeszcze columbia i under armour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zajrzeć do Decathlonu. Tam taka odzież jest w miarę niedroga, a dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartkomo
politycznie trzeba zacząć pisacac: zamiast C***olecam, to polecam Ci, wtedy nie ma cenzury :) tervel, polecam, swietna marka, sma noszę ich bieliznę termoaktywną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy oprócz bielizny mają jakąś jeszcze odzież? czy ograniczają się bielizny termo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edma
Mają odzież termo wszystkich warstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich warstw? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprocz bielizny moze byc jeszcze np bluza czy kurtka termoaktywna, i spodnie, - czyli odziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakiego materiału robią spodnie czy bluzy że też są termo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie z tego samego co bielizne tylko inaczej tkane i szyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale koszulka jest cieniutka a kurtka gruba i przeciwdeszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz rodzaj odziez, co innego jest bluza termoaktywna, a czym innym kurtka przeciwdeszczowa, albo puchowa, moze ich przeznaczeni jest podobne, outdoor, trekking, ale inne wlasciwosci maja te rodzaje odziezy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>a z jakiego materiału robią spodnie czy bluzy że też są termo? Spodnie to DRYARN, poliamid, elastan, poliester. >ale koszulka jest cieniutka a kurtka gruba i przeciwdeszczowa Kurtki często podszyte są od środka polarem. A tak po za tym nie powinno się tego porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby masz racje, pewnie nie powinno się porównywać ale czysta ciekawość a w programie "jak to jest zrobione" nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germina2
odzież termoaktywna działa inteligentnie. gdy jest Ci gorąco to odprowadza ciepło a jak zimno to je zachowuje.jest aktywna, reguluje temperaturę. np.: "Odzież termoaktywna to obecnie absolutna podstawa komfortowego uprawiania sportu, turystyki czy pracy zawodowej związanej z intensywnym wysiłkiem fizycznym. Utrzymuje ciepłotę jednocześnie odprowadzając wraz z wilgocią jej nadmiar. Jej najważniejszą cechą jest jej hydrofobowość - mając stały kontakt z wilgocią ludzkiego ciała nie zatrzymuje jej, dzięki czemu zapewnia użytkownikowi stałe uczucie suchości i komfortu termicznego." opis ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata404
Odzież turystyczną najlepiej kupować w specjalistycznych, dobrych sklepach takich jak http://napieszo.pl/. Dlaczego? Mamy wtedy pewność, ze kupujemy produkty najlepszych firm. Możemy też korzystać z porady i pomocy podczas wyboru odzieży. Pracownicy NAPIESZO.PL posiadają dużą wiedzę, którą się chętnie dzielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidiaKOW
Kupiłam w dobrej cenie koszulki termoaktywne w all-bielizna.pl dla mnie i męża można zerknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nadal szukasz odzieży termoaktywnej, to sprawdź na http://esportshop.pl -mają tam całkiem duży wybór. Ja jestem zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yavina
Nie sądziłam, że odzież termoaktywna tyle daje dopóki nie skorzystałam z promocji https://www.domenasportowa.pl i nie zamówiłam sobie bluzy i legginsów! Rewelacja po prostu polecam wszystkim, którzy są aktywni fizycznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zimne dni i nie tylko polecam koszulki woolmed z wełną owczą. Doskonale sprawdzają się również podczas aktywności fizycznej . Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Nowa marka wchodząca na rynek to Outhorn https://outhorn.com/ jest tam odzież do różnych sportów od fitness po te które trenuje się na dworze. Głównie jest to odzież termoaktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×