Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesienna zima

Były mąż rozbija małżeństwo córki i stawia warunki na

Polecane posty

Gość jesienna zima

które się zgodziłam. Moja córka, najmłodsza z naszych dzieci w końcu zaczęła układać sobie życie. Skończyła studia mimo tego iż w wieku 19 lat urodziła dziecko, ma świetną prace. Wyszła za mąż. Jest mamą 8letniego chłopca a także ma dwoje bliźniąt. Parke w wieku 8 miesięcy. Mój mąż niszczył wszystkie związki córki. Teraz niszczy jej małżeństwo a córka widzi w ojcu ideał zaradności, widzi w nim pieniądze. Oprócz córka mamy także trzech synów. Najstarszemu synowi mąż wybudował dom bo się ożenił, ma syna i córke, pozostali synowie czekają na swoją kolej. Teraz mąż wybudował dom sobie. Co więcej zrobił tam pokoik dla naszego wnuka i drugi pokoik dla naszej córki, kupił tam łóżeczka. Umeblował po prostu pokój tak jak powinien wyglądać pokój matki która ma dziecko. Wczoraj rozmawiałam ze swoim ex. To powiedział mi że może te kontakty trochę ograniczyć, ale i tak wie że córka zamieszka u niego. Jeszcze postawił mi ultimatum że ograniczy kontakty jak pójdę z nim do łóżka i będę go odwiedzała. Zrobiłam to wczoraj z nim, słuchałam jeszcze jego tekstów jak było po wszystkim. "Jak dawno tego nie robiłem, jednak jeśli mężczyzna mało używa kobiety to przybywa mu lat". Potem dał mi 2 tysiące za to że się kochaliśmy. Ale powiedział że kieruje się dobrem córki a u niego w domu będzie jej najlepiej. Moi synowie też mnie popierają, nie akceptują zachować ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudziarz
Znowu ten sam nudny temat -zmien plyte bo juz wszystkich nudzisz...prosty przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×