Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niecierpliwa mamuska

38 tc kanał przepuszcza 1 palec????

Polecane posty

Gość Niecierpliwa mamuska

Byłam na Izbie Przyjec ze skurczami przepowiadajacymi. Okazalo sie ze szyjka jest srednio spoista ale ma 2,5cm ( jak stwierdzila polozna - dluga jak traba slonia) ale przepuszcza 1 palec. Wyjela tez kawalek czopa. Co to znaczy? Kiedy moge urodzic? Termin z OM mam na 20.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty głupia
dziś porodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa mamuska
ta wypowiedz chyba swiadczy o Tobie. Chcialabym wiedziec czy zbliza sie juz porod zeby chlopak mogl wolne zalatwic sobie wczesniej bo nie cche zeby akcja zaczela sie jak bede sama w domu a do szpitala blisko nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Nikt ci nie powie kiedy urodzisz. Może zaraz, może w terminie a może będą wywoływac. Przy porodzie brak reguł niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa mamuska
To moja pierwsza ciąża. A czy fakt że pojawiło sie rozwarcie nie świadczy o tym że poród sie zbliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 palec to 2 cm z tego co wiem... Ja jestem w 37 tyg. i tak wlasnie mam czop odszedl mi w piatek i do tej pory cisza... od czasu do czasu lekkie skurcze przepowiadajace i nic.. szyjke mam juz skrocona... termin mam na 21 grudnia.... tak wiec nie jest powiedziane kiedy urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Poród tak czy inaczej sie zbliza. Ja miałam od 30tc skróconą i miękką szyjkę a potem ok 34tc doszło rozwarcie i spokojnie przenosiłam. Na szczęście nie trzeba było wywoływać. W pierwszej ciąży rozwarcie i skrócenie miałam też kupę czasu przed porodem -na wejściu do szpitala miałam rozwarcie 3cm a i tak musieli mi dać oxy na wywołanie, bo wody odeszły/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa mamuska
w piatek ide do szpitala na ktg to moze cos wiecej sie dowiem. a przy jakim rozwarciu zatrzymuja w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Z własnego doświadczenia i porównania do porodu z oxy a samoistnego powiem że to drugie jest o wiele lepsze i dlatego nie ma co się pchać do szpitala na zapas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa mamuska
milenka1988 a tez masz mega bol krocza, pachwin i plecow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa mamuska
ja strasznie sie boje ze mnie zlapie akcja w samotnosci i co wtedy? nie chce rodzic w najblizszym szpitalu a karetka mnie by tylko tam zawiozla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Zapewniam cię że poród przeważnie nie jest tak szybki -wszystko trwa często wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
heheheeh nie :) 2 tygodnie przed porodem miałam już 2-4 cm rozwarcia, szyjka spłaszczona, czop odchodził stopniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bóle jak na okres najczesniej wieczorami... Bóle krocza i pachwin tez mam najgozej jest w nocy... ale w dzien latam caly czas i nic mi nie jest. Mały za to rozpycha sie niesamowicie czuje go wszedzie od kanalu rodnego po same serce zebra i boki... straszny to bol...Ja na szczescie mam blisko do szpitala bo jakies 5 km no i maz tez blisko pracuje wiec jestesmy caly czas pod telefonem... co do bolu to czasami to maly mnie tak skopie ze nie wiem czy to sa bole przepowiadajace czy to od tych kopniakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milenka
termin na 21 grudnia ? NO KONIEC ŚWIATA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no wlasnie sie z mezem smiejemy ze moglby synek sie szybciej urodzic zebysmy mogli go jeszcze zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×