Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DelicjaSzampanska

Która pościel z wełny jest najlepsza?

Polecane posty

Gość DelicjaSzampanska

Witam, Mam pytanie- którą pościel z wełny polecacie? Nie chcę chińskich podróbek tylko dobrą gatunkowo pościel z wełny, która posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Będę wdzięczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Ci pościel polskiego producenta, firmy Il-tex. Jest bardzo dobra gatunkowo, wełna jest delikatna i nie drapie. Do wyboru mają szeroką gamę wzorów. Ja jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniDomu
Też polecam pościel z Il-texu. Oprócz tego w ich sklepie internetowym jest dużo fajnych rzeczy z wełny. Polecam kapcie ;) http://iltex.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabeczka1
Przeglądałam tą pościel, którą polecacie i ceny faktycznie mają bardzo przystępne. Mam jeszcze takie pytanie: czy któraś z Was zakupiła może ocieplacze, które są w ich ofercie? Zastanawiam się nad kupnem ocieplacza lędźwiowego ojcu, który narzeka na bóle pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gringro
Ja mam ocieplacz na nadgarstek taki dokładnie: http://iltex.pl/produkty/produkty-zdrowotne/+ocieplacz-nadgarstka/ Jestem z niego bardzo zadowolona. Kupiłam zamiast stabilizatora i jest o wiele lepszy. Przede wszystkim mogę go nosić cały czas, a ciepło uśmierza ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bikerider
Ja też posiadam ocieplacze z Il-texu na kolana. Zostały mi zalecone przez lekarza, jako, że intensywnie uprawiam jazdę na rowerze i moje kolana ostatnio bardzo dokuczały. Mają bardzo pozytywne działanie, dolegliwości ustąpiły. Stosuję je szczególnie w okresie jesienno-zimowym podczas treningów. Godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_kr
Zamierzam kupić kołdrę z wełny na przyszły sezon jesienno zimowy i tak poszukuję opinii w internecie. Przekonały mnie tutejsze wpisy i chyba wybiorę tego producenta. Na całe szczęście można złożyć zamówienie on line ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz kilka lat pościel i ocieplacz na ledzwie z merynosa nie pamiętam dokładnie nazwy firmy ale polecam szczególnie dla alergików :) jestem zadowolana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georga
Zgadzam się z Tobą lorealko, jestem alergikiem, a ocieplacz z wełny merynosów nic mi nie przeszkadza, nie wiem jak to się dzieje, ale działa :D poza tym ma właściwości lecznicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaKow62
Ja mam pościel z iltexu i jestem bardzo zadowolona. Jestem alergikiem, a w tej pościeli mogę spać bez wysypki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by_ola
Również mam kołdrę tej firmy, jestem strasznym alergikiem :/ ale kołdra daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×