Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxSusanexx

Sylwester - co z dzieckiem ?

Polecane posty

Gość jffffffffffffirrrrrrrrrrrrrrrr
Co? Dziwicie sie, ze nie znajdzie sie babcia/ciocia/siostra, ktora zostanie w sylwestra z dzieckiem? A czyje to dziecko? I co to za myslenie, ze chociaz jednegoi sylwka ktos by mogl poswiecic ! Wynajmijcie opiekunke a nie dupe zawracac rodzinie-kazdy ma prawo spedzic sylwestra jak chce-czy isc na zabawe czy posiedziec przed telewizorem w spokoju i bez Waszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym roku zabieramy naszego 3-letniego synka ze sobą na Sylwestra :) Jedziemy z góry do luksusowego hotelu Gorzelanny, bo mają tam super atrakcje i opiekę do dziecka :) Wszyscy skorzystamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się cieszę, że nareszcie po kilku latach sylwestrowych zabaw ten wieczór spędzę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkaj

Ja od kiedy urodziłam, to już 4 lata siedzę w domu z dzieckiem 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość jkaj napisał:

Ja od kiedy urodziłam, to już 4 lata siedzę w domu z dzieckiem 😞 

Ja jestem chora i 10 lat siedzę w domu... kto ma gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capibar

A my jedziemy razem z dzieckiem na sylwestra pod Olsztyn do Zalesia Mazury Active Spa. Nie wyobrażam sobie tego, że zostawię Kasię na kilka dni w domu u rodziców, wolę zabrać ją ze sobą, a tam w hotelu czeka sztab animatorów, którzy bardzo dobrze się nią zajmą, jak my będziemy szaleć na parkiecie. Serio, polecam, zresztą tam jest pełno rzeczy do robienia z dziećmi, mini zoo nawet i basen, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×