Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuniadziuniamycha

tak ten seks :(

Polecane posty

Gość niuniadziuniamycha

hej Jestem z chloapekiem 2 lata i moj problem polega z seksem,wiec wogole nie czuje jakiejkolwiek przyjemnosci ;( a dodam ze mialam wczesiejszych partnerow i bylo to samo nasza gra wstepna jest bardzo dluga ,czy to moze byc cos z moja pochwa nie tak? nie wiem moze malo unerwiona?:( czy ktos tak moze mial ?jak to wyleczyc? prosze o powazne odpowiedzi jezeli macie sie nasmiewac to najlepiej nic nie piszczcie :] z gory dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
tak oczywiscie chodzi mi o same zblizenie zero nic przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
nawet jak sie sama ze soba staram bawic to tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
zawsze tylko lechtaczkowy ale nigdy pochwowego nie rusza mnie nawet jak palce wkladan nie wiem co jest nie tak z moja pochwa tak jak by jej nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz pochwy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
prosilam o powazne odpowiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
no wlasnie juz nie chodzi mi o orgazm tylko o jakas przyjemnosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na Twoim miejscu spróbowałbym zabawę z wibratorem. Kup sobie sztucznego żelowego penisa. Jak będziesz sama to zacznij się zabawiać najpierw łechtaczką zaś jak już nabierzesz przyjemności to włóż go i zacznij się pobudzać. Musisz poznać swoje ciało. Sama narzucisz sobie tempo jakie będzie dla Ciebie odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
no wlasnie problem w tym ze probowalam nie raz sama ze soba sie pobawic nawet i z wibratorem i podbudzalam lechtaczke i tez nic ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
no wlasnie problem w tym ze probowalam nie raz sama ze soba sie pobawic nawet i z wibratorem i podbudzalam lechtaczke i tez nic ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
nie on o tym wie ze ja nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
no wiem ze mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniadziuniamycha
no ale taka prawda po co to bym pisala :( pisze bo bo mam powazny problem z ktorym nie wiem jak sobie poradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna, ktoora się naczytała Cosmopolitana za dużo :/ Jeżeli masz orgazm lechtaczkowy, to wszystko z tobą w porządku. Wiesz ile kobiet ma orgazm podczas stymulacji jedynie pochwy? Nie więcej niż 7%! Pozostałe, które tak twierdzą albo kłamią, albo uważają za pochwowy każdy orgazm, który następuje podczas penetracji pochwy, czyli maja orgazm pochwowo-lechtaczkowy, czyli owszem, szczytuja podczas stosunku pochwowego, ale uprzednio miały stymulowana lechtaczkę albo stymulacja jest jednoczesna stosunęk+lechtaczka. Większość kobiet odczuwa sam stosunek podobnie do ciebie. Dopiero doswiadczenien regularny seks pozwala nauczyć się intensyfikowac doznania - w jakiej pozycji, jak intensywnie itd. Poza tym jeżeli bawisz się Wibratorem próbuj nim odnaleźć punkt G, czyli nie wkładaj go na zasadzie włoż-wyjmij tylko staraj się nim pocierac po przedniej (brzusznej) stronie pochwy pod możliwe największym katem (odginaj wibrator w stronę pupy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym masz racje, twoja pochwa jest słabo unerwiona. KAŻDA pochwa jest słabo unerwionan jedynie 3-4 cm od wejścia do pochwy jest silnie unerwione i tylko pobudzanie tej części ma sens (plus ewentualnie punkt g, jeżeli masz wrażliwy). Idź do seksuologa, a każdy ci powie, ze twoje odczucia sa typowe dla kobiet. Facetom się wydaje, ze mnóstwo kobiet ma orgazmy pochwowe, bo mnóstwo kobiet udaje! Nie wbijaj się w poczucie winy, bo uwierzysz w jakiś mit o cudownosci orgazmy pochwowego. Owszem, on istnieje, ale to LATA praktyki. Kobiety, którym to przyszło z łatwością to NIELICZNE wyjątki! Podstawowym organem przyjemności u kobiety jest lechtaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja teoria odnośnie bab
Nie kochasz go! Prawdaż? Dlatego nic nie czujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×