Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co mam powiedziec

Chodzi o palenie-jak ją przekonac ze nie palilam?

Polecane posty

Gość co mam powiedziec

Hej !Dzisiaj na przerwie wyszlam z kolezankami za brame szkoly do parku na fajke,ja nie pale,ale wyszlam aby towarzystwa im dotrzymac.Niestety troche dalej zobaczyla nas w parku nauczycielka i gdy szla to wszytskie juz wyzucily pety(ja akurat stalam tylem do niej)Gdy podeszla to juz zadna nie trzymala papierosow ale wygladalo tak jakby kazda z nas palila,i ja rowniez,a tylko ja jedyna wprawdzie nie palilam,lecz smierdzialam dymem.Zaprowadzila nas do dyry,ona takze mi nie uwierzyla,byl raban,dala nam karteczki z informacją,i kazda z nas ma naponiedzialek przyniesc podpisaną karteczke od rodzicow. Ja obecie mieszkam z ciotką,wiec ciotka popsisuje wszystko,bo mama dopiero na swieta przyjezdza z pracy,a ciotka jest starsznie rygorystyczna.Ona pomysli ze wymowke soboie znalazlam,ze ja jedyna niewinna.Z racji zawodu jest wrecz patologiznie zawodowo uczulona najakiekolwiek uzywki,zwlaszca u nieletnich, i przypuszczam ze mi nie uwierzy,na wszystko kare dostane :/Do tego gadane i jak stąd do chin Ale jestem wsciekla,jeszcze cioci nie powiedzialam,jutro mam zamiar,lub w niedziele,a podpisac musi bo w pon dyra bedzie do kazdego dzwonic czy aby napewno czasem nikrt z nas sobie nie sam podpisal,tylko rodzic/opiekun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0090990
nie mow nic,sama podpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam powiedziec
no wlasnie pisze, ze podpisanie samej prze siebie, lub kogos obcego odpada bo dywa zawsze w takich wypadkach dzwoni do domu by potwierdzil rodzic/czy tez opiekun ze on to podpiswal Za nieiwnnosc zostane pokarana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam powiedziec
do tego dostalam jeszcze punkty karne.My za zachowanie mamy plusy i minusy, i kazdy minus jest liczony jako punkt karny. Wiec dostalam dwa punkty karne -jeden za wyjscie za teren szkoly,a drugi za "palenie" a tego nie robilam.Z jednym punktem karnym sie zgadzam, drugi jest niesprawiedliwy,i jak jej powiem o 2 karnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka,.
idz do dyrektorki i powiec żeby cię pilnowała przez hmm powiecmy tydzien pobytu w szkole to jej udowodnisz że nie palisz bo żaden nałogowy alacz dłużej niż 3-4 godz bez palenia nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×