Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rozcndcksc

obiekt pożądania czy kumpela?

Polecane posty

Gość rozcndcksc

Cześć Więc w sumie nie wiem sama co myśleć dlatego zobaczymy co poradzicie Jakiś czas temu poznałam faceta,fajnie się pisalo..spotkaliśmy się. Spotkaliśmy się w sumie 3 razy i żeby nie było nie poszliśmy do łóżka ale...dużo na ten temat pisaliśmy,gadaliśmy... Po 3spotkaniu już jakoś mniej pisał,potem na 4te spotk. nie przyjechał,bo coś tam ale napisał,że przeprasza i że mi to wynagrodzi jak będę chciała się jeszcze spotkać..dobra pomyślałam,a co mi tam może na prawdę mu coś wypadło. Ale znowu prawie się nie odzywał,więc napisałam o co chodzi? a on,że poznał kogoś wczoraj...dobra niech będzie. w sumie nic sobie nie obiecywaliśmy i skasowałm numer... ale on zaczął zaczepiać mnie na fb,potem napisał esa,jednego drugiego... chwile popisaliśmy ja mu w sumie powiedzialam,ze oczekiwalam czegos wiecej od tej znajomosci niz tylko sexu ktorego i tak nie bylo i on zadzwonił... gadaliśmy jakby nigdy nic i w ogóle więc ja się zapytałam co z tamtą a on,że jest super i w ogóle... eee to po co do mnie dzwoni?? ale okej..skonczylismy gadac i ten znowu do mnie napisal,potem ja...i dzisiaj znowu zadzwonil i gadalismy normalnie jak gdyby nic...przez 3h wiec ja do niego znowu jak z tamta..a on,ze powoli i to bardzo ale chyba bedzie dobrze??!! wiec ja ze no to fajnie... i sie go zapytalam o co tak na prawde chodzi ze mna...a on,ze no sory ale mu sie znudzilo troche,bo jak ja tyLko o sexie??!! jaaa? przeciez to on caly czas nawijal o tym..ale spoko... wiec przeciez jestesmy tylko znajomymi i mozemy gadac o wszystkim...fajnie..tylko szkoda,ze ja do tego inaczej podchodzilam...no a on,ze no gdybys nie dala sie poznac z d**y strony? ;/ tylko blizej to moze... sory ze tak pogwatwane ale okej..podsumowujac... nie uwazam,zeby kogos mial ale okej.. i jak gadamy to widac,ze nadajemy na tych samych falach...niby z kims kreci ale pisze i dzwoni do mnie? i czasami probuje ze mna flirtowac? tak wiem,ze powinnam olac ale o co tak na prawde chodzi? tylko to mnie ciekawi...a moze specjalnie sie droczy? bo jezeli sie znudzilam jak powiedzial to powinnien olac a nie pisac prawe codziennie.. ps.prosze nie podawac sie za mnie! na prawde czekam na szczere odpowiedzi a nie dzieciarnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×