Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wychodze za mazzzz

Wszyscy mezczyzni zdradzaja!!! Ja tez za takiego wychodze i bede mu wierna!

Polecane posty

Gość wychodze za mazzzz

Urodzilam syna i zamierzam wyjdz za maz. Mam 20 lat i poznalam faceta ktory skacze z kwiatka na kwiatek ale w rzeczywistosci kocha tylko mnie. Ja jestem z nim od 17roku zycia, nie raz mnie zdradzil ale w rzeczywistosci szanuje mnie. Problem tylko z rodzicami. Moja matka cale zycie byla przy ojcu ktory ja zdradzal a ojciec powinien to zaakceptowac skoro sam zdradzal matke z innymi kobietami a moja mama byla potrzebna tylko do tego by rodzila potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmadrzejesz jesli ktoras
tez zajdzie w ciaze i bedziecie placili alimenty i inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodze za mazzzz
nam to jednak nie grozi :P mój facet dupczy panią prezes sądu, mamy więc znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaki facet nie zdradza?
Kazdy facet na ktorego lecą laski zdradza. Nie znam takiego który odmówi jak fajna laska pcha mu sie na qtasa,samiec ma to w genach. Tylko cioty ktorzy nie radzą sobie z kobietami nie zdradzają. Oni poprostu nie mają ku temu okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Sralis mazgalis doopcia daj buzi. Może i jestem ciota, ale przystojna a żony nie zdradziłem nigdy, mimo, że jesteśmy już 16 lat po ślubie. Ty wyniosłaś taki wzorzec mężczyzny i relacji damsko-męskich z domu i go dalej powielasz. Gdyby twój ojciec był alkoholikiem wyszłabyćza mążza alkoholika, a skoro był szmatławym moczychoojem to za męża wybrałaś także szmatławego moczychooja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×