Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magda303

Ciaza w wieku 42 lat

Polecane posty

Gość magda303

Czesc, mam 42 lata tydzien temu test pozytywny. Jestem zalamana, moja gin od 2 lat wpierala mi informacje o przekwitaniu. Od 2 lat w ogole sie nie zabiezpieczalam... Co robic? Pomozcie Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sie cieszyc :)
dlaczego jestes zalamana??? dziecko to skarb.masz juz dzieci czy to pierwsze? zobaczysz ze jak sie urodzi to bedziesz najszczesliwsza pod sloncem.dziecko odmladza .gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia888
Tylko się cieszyć:-) To ostatnia chwila by dać życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kończę w tym miesiącu 40 , rok temu urodziłam zdrowego synka i obecnie znów jestem w ciązy - czego sie obawiasz , urodzisz i już , kobiety teraz rodzą późno dzieci i nie stanowi to żadnego problemu , ciąża w tym wieku Cie odmłodzi , dziecko doda Ci sił - same plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia,39 lat
wejdz na forum ciaza po 40,jest tu gdzies na kafeterii. Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia,39 lat
Asia,tez wejdz na nasze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojiojio
tak, ciesz sie, ze dziecko bedzie czulo sie gorsze, bo bedzie mialo najstarszych rodzicow w klasie, ze 7 latek bedzie mial matke po menopauzie, cieszmy sie i radujmy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaacccccccccc
no nie! niech dzieci rodzą gówniary i je potem zakopują po gruzem....!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaacccccccccc
tak lepiej tak???chyba mieć dojrzałą emocjonalnie mame niż chorą gówniarę(oczywiście są wyjątki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja sobie nie wyobrażam mieć dziecka w takim wieku... mój mąż jest przykładem takiego dziecka, teściowa urodziła go mając 41 lat, bo wcześniej nie miała czasu - całkiem się poświęciła pracy... i uwierzcie mi, że on bardzo źle wspomina cały okres dzieciństwa - mimo że jest jedynakiem. rodzice cały czas byli zmęczeni, jego koledzy się w przedszkolu ciągle dziwili, że to jego mama, a nie babcia go odbiera z przedszkola. została babcią w wieku 66 lat, teść miał wtedy 68, żadne z nich teraz już nie ma siły się zajmować wnukami, bawić się z nimi, po prostu być. i widzę po teściowej, jak bardzo żałuje, że tak późno się zdecydowała na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość największa fanko!!!
A ja bym w zyciu nie zdecydowala si e n atyle dzieci co ty masz, faktycznie jesteście wypoczętymi rodzicami pełnymi wigoru, hahaha. Ty za 10 lat będziesz wyglądała na 50 - uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 27 lat i mam siostre 14 lat mlodsza, moja mama ja urodzila po 40 i siostra teraz bedac w 6 klasie podstawowki nie ma problemow typu ze babcia po nia przychodzi, coraz wiecej ludzi decyduje sie na dzieci w pozniejszym wieku i nie ma w tym nic dziwnego, mojemu kuzynowi w tym samym roku urodzil sie syn i siostra no i co?? dzieciaczki sie razem chowia i wszystko jest ok. dzieci to najwiekszy skarb i trzeba sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda303
boje sie wad, ze dziecko urodzi sie chore, ze nie dam rady, ze dziecko zamiast rodzicow bedzie mialo dziadkow, reakcji moich dzieci, rodzicow, otoczenia, usmieszkow w pracy etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie masz sie czego bac, to ze masz tyle lat nie znaczy ze nie zaslugujesz na kol,ejne szczescie ktore sie pojawi na swiecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddhudhduijdid
co Ty opowiadasz, 42 lata masz i nie jestes stara! Jak dziecko będzie mialo 8 lat to Ty będziesz miec 50, czyli jeszcze młoda. A jak osiągnie pełnoletność to bedziesz miała 60 lat. Moja tesciowa ma tyle i uwazam ze osbie fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga autorko
moja siotra jest w twoim wieku i jeszcze rok temu rodzina namawiała ją gorąco na to by zaszła w ciążę (siostra ma synów ale zawsze marzyła o córce) by spróbować jeszcze ten ostatni raz ale siostra nie uległa i trochę żałuje. Dodam jeszcze że siostry koleżanka uległa i ma obecnie zdrowego , silnego synka któy rośnie jak na drożdżach i ma aktywną, sprawną i mądrą mamę oraz kochającą rodzinę. Najgorzej to bać się ludzi którzy nic wspólnego z sytuacją nie mają. Ciebie będą się tyczyć badania prenatalne (te bardziej szczegółowe) więc jakby miało coś być nie tak to będziesz to wiedzieć w wczesnej ciąży. Powodzenia i gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania B.
powiem krotko,z doswiadczeniem bardzo bliskiej osoby-ciesz sie,ale zrob badania jak najwczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym
takiego niezwykłego, że kobieta w sile wieku, płodna i zdrowa zachodzi w ciążę ? Menopauzę się przechodzi średnio ok. 50tki, to jeszcze z 5cioro dzieci byś mogła urodzić skoro masz tylko 42 lata :D Jestem w szoku, że w ogóle robisz z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebiny z gapics
Magda Bardzo sie ciesze,ze jestes juz na forum z linka.Nie martw sie,dbaj o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treworka
Niby wszystko fajnie tylko szkoda dziecka, w wieku osiemnastu lat bedzie chcialo wyfrunac z domu isc na studia ale czy starzy rodzice puszcza czy trzeba sie bedzie nimi zajmowac? Sama jestem dzieckiem starszych rodzicow i chociaz kocham i h nad zycie to jednak przykro mi ze zamiast baiwc sie uczyc pracowac musze i h teraz nianczyc, ale ciz takie zycie najpierw oni zajmowali sie mna teraz moja kolej, tylko czemu tak wczesnie?:( jezzcze to glupie gadanie kiedy dziecko, bo oni chca doczekac sie wnukow a ja chce troche uzyc zycia a tu nie ma jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda303
dz dziewczyny za wszystkie wypowiedzi, badania to oczywiste, ale co jesli wyjda zle? Przeciez badania takie wykonuje sie od 11tc a amniopunkcja od 15tc i czeka sie na wyniki 3tyg. Wtedy jest juz za pozno... Co zrobic jak wyjda zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icy Moon
w przypadku wad genetycznych mozesz usunac ciaze do 24 tygodnia, jezeli o to pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do największa fanka
to co autorka ma ciąże usunąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42 latka
Mam rocznego synka.To moje jedyne dziecko. Też ciąża była dla mnie niespodzianką. W ciąży miałam robione usg genetyczne w 12 i 20 tygodniu ciąży. Badania wyszły dobrze. Mój synek urodził się i jest zdrowy. Moja mama w moim wieku już dawno nie żyła, a ja zostałam szczęśliwą mamą. Nikt nie wie co mu pisane. Uszy do góry. Będzie dobrze. Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko moje zdanie--
no wlasnie-w przypadku mojej ciotki,to ona tych badan nie zrobila z tej wlasnie przyczyny,ze w zadnym wypadku by ciazy nie usunela... Ja jednak najpierw nastawilabym sie pozytywnie-tyle dzieci rodzi sie bez problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiście
że ciąża w wieku 42 lat to coś zupełnie normalnego, a co to niby za sensacja ? Kobiety są płodne do menopauzy, jeżeli któraś zachodzi w ciążę w tym wieku to widać jej organizm jest w dobrej formie. Już kuźwa znowu nie przesadzajcie, że robić dzieciory można najwyżej do 30tki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiście
gdyby tak było to byśmy tylko do 30tki miały okres :O A mamy jakieś 20 dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona 708
ja mam 40 lat i jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem a mam jeszcze nadzieję na kolejne. Autorko, gdybyśmy nie miały rodzić w tym wieku to natura by nam nie dala tej możliwości, nieprawdaż? A reszta się nie przejmuj, jak komuś to nie pasuje, to przecież jego problem! Przynajmniej życie zweryfikuje tych "życzliwych", do niczego ci oni niepotrzebni. Tutaj dziewczyna pisała, jest w moim wieku i rok po roku miała dziecko, powiedz mi kochana, czy lekarze nie kazali ci odczekać? i jeśli można wiedzieć: sn czy cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj baby baby
moja ciotka urodziła zdrowego syna w wieku 52 lat. Oczywiście, że wpadka, ale nie pieprzcie bzdur, że 40 tka to już tak tragicznie późno na dziecko. Późno, to fakt. Ale nie tragicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o następna
zapyerdalać będziemy do 67 roku życia, a 42 lata to już taaaaka starość :O Jak ktoś urodzi w wieku 42 lat, to jak przejdzie na emeryturę w wieku 67 lat, to ile będzie miało to dziecko wtedy ? 25 lat. Jeszcze śmiało można wnuków od niego doczekać. Kobiety w Polsce żyją ponad 80 lat średnio, ludzie nie przesadzajcie, że 40tka to już taka mogiła :O To średni wiek. Ani późno ani wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×