Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pantera123

21.12.2012 ???

Polecane posty

Gość Pantera123

Witajcie! :) Mam do wszystkich takie pytanie. Co sądzicie na temat Końca Świata 21Grudnia2012 ? Wiecie co wcześniej się z tego śmiałam ale z dnia na dzień pogłębiając się w ten temat coraz bardziej wieże i boję się! W momecie gdy szukam wypowiedzi które są za tą teorią jest pełno poważnych naukowców i filmów dokumentalnych które to potwierdzają gdy jednak szukam zaprzeczeń znajduje same opinie zwykłych ludzi ie naukowców nie poważnych dokumentów na ten temat że to bujda ! Czyż by wiedzieli i bali się powiedzieć prawdę bo po co mówić o czymś co nieuniknione i zasieje przedwczesną panikę ... i ie chodzi o Majów tylko o wielu innych kulturach żyjących w innych latach ! z kąt się kurna wzieła jedna i ta sama data ? Coś w tym chyba musi być ! Co wy o tym myślicie . I prosze o powage bo boje się o swoje zdrowie psychiczne w dniach 18-21 grudnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ach ech i tyle
jeśli to nie prowo to wyjaśniam: NIE BĘDZIE ŻADNEGO KOŃCA ŚWIATA. Majowie nie przewidzieli w swoim kalendarzy końca świata tylko koniec pewnej epoki po której nastanie nowa epoka. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Bóg zna
date konca swiata, cala reszta to bajkopisarstwo, Majowie nigdzie nie napisali, ze konczy sie wiat, tylko pewna epoka i do tego zabraklo im miejsca na kamieniu do daleszgi pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś w tym jest
jest tyle niedobrych ludzi zwłaszcza na kafeterii ze przydałby się koniec świata co by czystkę zrobił :D Na discovery był w ubiegłym tygodniu program i tam tez się wypowiadali naukowcy na temat końca świata- coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI TAAAAAAA
Z KĄT :D Z TĄT ŻE, IDĄ ŚWIĘTA I NA NIE SIĘ SZYKUJĘ. NIE WIERZĘ W TE BREDNIE :( RADZĘ TOBIE TO SAMO WESOŁYCH ŚWIĄT !!!! I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ach ech i tyle
a poza tym 21.23 nie ma końca świata tylko są imieniny Tomasza :D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Bóg zna
Majowie odmierzali na tych kamieniach czas, swoje epoki a nigdy nie napisali, ze akurat w 2012 konczy sie swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pantera123
Sorry za błędy :P To tak na szybko :P ale wiecie co ?? nie chodzi mi o kalendarz Majów bo wiadoma jak i nasz ma swój koniec :) Ale z jakiej racji Tyle przepowiedni tyle innych cywilizacji jak to wczoraj oglądałam że niby 6 różnych cywilizacji i każda tą samą date. coś będzie na pewno ale mam nadzieje , że będę żyła ja i moja rodzina i Wy wszyscy oczywiście :) nie ma co mówić o tym że końców świata było tyle ! Fakt było ale nigdy nie było tyle dowodów na to ! Tyle paniki ! budowa bunkrów , schronów , zbieranie nasion i żywności ! PO CO TO WSZYSTKO ? Udało im się nastraszyć mnie i 50% ludzkości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×