Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SłodkieUsta

Szukam przystojnego faceta i znaleźć nie mogę...a podobno Słowianie tacy ładni

Polecane posty

ale to chyba dotyczy tylko kobiet bo polscy panowie są mega aseksualni, co z tego ze cialo ok jak twarz jakby urodził się obok Czernobyla a osobowosc...szkoda gadac... Czas znów zacząc szukac w swiecie...kierunek? USA, Kanada, Brazylia, Włochy , Australia - z tego co widze tam są najprzystojsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskifacet183cm79kg201iq
"co z tego ze cialo ok" "Czas znów zacząc szukac w swiecie...kierunek? USA, Kanada, Brazylia, Włochy , Australia - z tego co widze tam są najprzystojsi" - zastanów się kobieta czego Ty chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianie może nie są ładni, ale to potomkowie Sarmatów, czyli najprawdziwsi Ariowie!!! Słowianom rodowodowo bliżej do Persów, niż mieszkańców zachodniej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata co ma fiata
Jakby nie te zapadnięte policzki to byłby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem młoda i szukam mlodego , co z tego ze tamten jest napakowany i łysy jak za 10-15 lat bedzie mial gebe jak pospolity bandyta z ZK :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56789iujhg
przystojnego faceta chcesz a pewnie bez makijażu wyglądasz przecięnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno lepiej niz ''przecietna'' dziewczyna :) mam naturalnie wyrazistą urode po mamie i nie robie maski na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tą Hardi
Idziecie ulicą, z naprzeciwka idzie dwóch wyrostków, podchodzą do Ciebie, dotykają Cię a Twój młody, chudy przystojniaczek, ucieka. Tą Hardi by ich załatwił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładni faceci są w czechach i na słowacji, zadbani, tolerancyjni, weseli i życzliwi :) zupełnie inni niż wielu w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURDUPELKA85- nigdy w Czechac nie byłam ale chce pojechac :) wiele dobrego o nich słyszałam, ogolnie o ludziach stamtad, nie ma w nich tego jadu, zawiści, fałszywych ''tradycji'' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tą Hardi
SłodkieUsta - coś w tym stylu, posiadam kompleks bezpieczeństwa. Obecnie mam idealnie wyrzeźbioną sylwetkę z perfekcyjnie zarysowanymi mięśniami, ale jestem szczupły i muszę się roztyć (urosnąć), by czuć się pewnie. No, ale czy kobiety nie preferują postawnych mężczyzn, coś w stylu: http://heavenrider.com/wp-content/uploads/2012/06/hugh-jackman-six-pack-abs.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgjhkjhlk
Czesi od zawsze uwazali sie za czesc srodkowo-zachodniej europy a nie wschodniej jak my. Blizej im do Niemcow/Austriaków niz Slowian. A co do ich tolerancji zgadzam sie, w sprawach spolecznych są podobni do Holendrow pewnie dlatego, ze od lat kosciol i biskupi nie mają nic do powiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskifacet183cm79kg201iq, ten koleś na fotce całkiem całkiem ;) też nie rozumiem, co kobiety widzą w takich chłopczykach, ale o gustach się nie dyskutuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgjhkjhlk
a co do fotki , podoba mi sie ale to facet na jedną noc i raczej dla nastolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotka z linka ___
człowiek z linka Slodkieusta to Garrett Neff , wg Forbsa na liscie 5 najlepiej zarabiajacych modeli, w 2010 dostal za pokazy i fotki 4.5 miliona $ no teraz to juz wiadomo czemu sie takimi interesuje :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgjhkjhlk
no ten jest 100razy lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjhgjhkjhlk
obciagam w kiblach za doladowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tą Hardi
Naprawdę podobają się Wam tacy szczupli? Ja w sumie aż taką chudzinką to nie jestem, może nie warto się tak wysilać, by rosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oni nie są wcale chudzielcami, wiadomo ze nie mogą wyglądac jak Huge Jackman - ktory swoja drogą jest bardzo fajny - bo ich zawod na to nie pozwala. Nie szukam koniecznie modela, ale wsrod nich najlatwiej znalezc ciekawe twarze, one są dla mnie najwazniejsze a nie cialo :) Umiesnienie mozna zawsze zmienic, przytyc lub schudnac ale z buzką juz nic nie zrobisz tu pierwszy http://www.voila.pl/240/gpuil/?1 a to drugi ''ksiąze'' Lars Burmeister :D http://www.voila.pl/241/t7llo/?1 http://www.voila.pl/242/jmm30/?1 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×