Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po 50-tce zaczyna się ...

Życie intymne po 50-tce

Polecane posty

Gość Po 50-tce zaczyna się ...

Są jeszcze jakieś Damy co co lubią się kochać bez granic po 50 + Czy wasze libido wzrasta ? Napiszcie coś na ten temat.Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 50-tce zaczyna się ...
No widać,że nie masz żadnego doświadczenia.To pasuje do wszystkiego :) Pożyjesz trochę to zobaczysz co z czym się "szamie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, życie zaczyna się naprawdę dopiero po 50tce :) mozna uprawiać nie tylko roślinki w ogródku ale także bezproblemowy seks :) i bezstresowy :) ... wiadomo już z całą pewnością, że niespodziewany gość nie pojawi się w środku nocy lub dnia mówiąć ... nie mogę spać, posuńcie się ;) :D ... można jechać dokąd się człowiekowi zamarzy, nie myśląć o tym czy dzieciątko dopilnowane, chaty nie podpali lub nie wyskoczy przez okno jako Batman :) ... dzięciątko rodziców po 50tce, przeważnie bawi się już w lakarza i jest świadome skutków tej zabawy ;) .... więc moi mili... życzę Wam udanego życia po 50tce :D udanego pod każdym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem lekko po 50tce
Moja żona lekko przed i nie narzekamy na współżycie , kochamy się - uprawiamy sex co drugi dzień i proszę mi się tu nie wyśmiewać jak nie wierzycie , że tak może być , ale to jest autentyczna prawda , nie chwalę się w ogóle tym no bo i po co i niby przed kim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 50-tce zaczyna się ...
Właśnie ! Do tych najszczęśliwszych lat trzeba dożyć i korzystać.Spokój i wszystko inne nie ważne.Mamy siebie tylko i kochamy się do woli,a że te roczniki wiedzą co im potrzeba więc ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem lekko po 50tce
Najważniejszą rzeczą w tym jest aby żyć bezstresowo , nie martwimy się , że nie mamy co do gara włożyć lub w co się ubrać , mamy własny kącik z trzema pokojami . Jesteśmy już ustabilizowani , dzieci poza domem ułożeni , a my mamy spokój i tylko siebie . Bywa tak , że czasami wpadną w odwiedziny z wnukami , ale to też na krótką chwilę , pobawimy się , pośmiejemy i życie toczy się dalej . Takich latek , spokoju i sexu każdemu z Was życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 50-tce zaczyna się ...
My czujemy się świetnie ze sobą bo każde z nas potrzebuje ...Kochamy się codziennie z małymi wyjątkami.Czuję się jak dawniej gdy człowiek był młody.Ona w pończoszkach nylonowych,rzadko nosi majtki w domu,a nieraz dla hecy wychodzi bez,wie że to lubię.Czuję się tak jak by to była moja pierwsza miłość.Próbujemy wszystkiego w łóżku i gdziekolwiek co w tym temacie można zmienić by nie stało się monotonią.Cudowne przeżycia można sobie sprawić o ile się jest każdego dnia twórczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×