Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Wolicie zimą czy latem "uprawiać seks"?

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot

Czy nie ma znaczenia?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem można na trawie, pod drzewem, nad jeziorem i w łodzi. Cześć Ludzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Cześć Bó. Czyli wolisz latem, ale zimą można przy kominku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypinasz pośladki i droga wolna. Będąc w mini, bez bielizny na przykład. A zimą to człowiek się jakby usypia na te stany miniówkowe. Ogólnie lipa jak chóój zimą. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja 🌼 Jak po łikendzie, żyjesz dobrze? Myśląc zima mam przed oczami seks na łonie natury. Jakoś tak mi się wyobraża. Stąd moje rozterki poniedziałkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Ala dlaczego Ty całujesz Bó, a mnie nie? Brzydzisz się?:( No może i nie ma. Tak się zapytałem tylko.:( Bó, a jak masz spoconą pochwę od skwaru słońca, to i tak "wypinasz"?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbffsd
tez wole lato bo mozna w plenerze :P ale zima tez spoko, w domu mozna pokombinowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
a czy moszna same@ Bó już trochę wyjaśniała jak należy odpierać pytanie.:( A poza tym nie ma głupich pytań. Bó nie mam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoconą pochwę miewam, nie przeczę Ludzki. Ale takie zapachy to sam miód dla faceta. Wargi ociekające, zakamarki śliskie. Nie mów, że tego nie preferujesz zwyrolu. Alicja pomyśl! Rozerwać w kroczu rajtuzy i pchać łapy, to dopiero doznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Ludzki sobie nie wymyślaj, że ja niby wypinam za każdym razem latem. Mam swój honor, tak na marginesie. Weź się przestań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁOPIAN
No zimą glut do dupy przymarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
a czy moszna same@ ale nie bij mnie proszę.:( Rozumiem Ala.:( Bó- "zwyrolu":D Dobrze mnie znasz Bó. A Ty Bó preferujesz jak mężczyzna wącha i liże Twój srom zaraz po umyciu, czy po paru godzinach od mycia?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja ja wolę marznąć niźli się przegrzewać. Lubię jak majtki w kroku zamarzają. Zimą nie noszę pod spodniami nic. Prócz majtków. :] Ubieram się lekko, ale czapę mam od wczesnej jesieni na głowie. I szal. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Bó- nic nie wmawiam i nie wymyślam. Jeżeli tak to przepraszam, bo nie chciałem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzki, a co ja jestem? Otwarta księga? Nic nie powiem. p.s. lubię po i lubię przed kąpielą. :P Pomówienia stosujesz, "a kolana psie". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Moszna- oj żartuję przecież.:( ŁOPIAN- przecież nos możesz wytrzeć przed lizaniem pupy i nic nie zamarźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłolubna moja Alicja. 🌼 Ja mam klaustrofobię gdy się za dużo na siebie zarzucę. Po co odwiedzasz szpital? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Bó- jesteś jak niezapisana kniga. A kolona mogą boleć od klęczenia na lodzie. Dobrze, że lubisz. Ala dlaczego udajesz się do szpitala?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Moszna straszna ta Twoja gwara.:( Ala to powodzenia Ci życzę.:( Do widzenia, cześć.:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszny ludzki
to jest twoj wzrost:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×