Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poleccie madre ksiazki

Ksiazki dla dzieci 3 - 6 lat, poleccie jakies madre ksiazki

Polecane posty

Gość Poleccie madre ksiazki

Hej mamusie, mieszkam poza Polska wiec nie za bardzo orientuje sie w popularnych pozycjach z literatury dzieciecej a chcialabym zamowic jakies fajne, madre ksiazeczki, takie z ladnymi ilustracjami i ciekawym tekstem. Mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poleccie madre ksiazki
Nie czytacie ksiazek swoim dzieciom??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
czytamy, czytamy ;-) ja polecam Ci Kasdepke/autor/ - bardzo fajne książki pisze, pomocne, mądre, dzieci je uwielbiają. Zacznij od "Co to znaczy..." Z książek/bajek teraz jest wznowienie Poczytaj mi mamo, wyszły już 3 tomy zebrane dawnych bajeczek - mamy 1 tom - fajne są. Ja czytam też swojej małej książeczki rymowane - wierszyki - Brzechwy, Tuwima, Wawiłow, Usenko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
jeżeli dziewczynce to na 5-6 lat fajne są Martynki, jest dużo części, moja córka w podobnym wieku uwielbiała je. Są wartościowe, pięknie wydane i podobają się dziewczynkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ci nie polecę bo dla każdego "mądra" książka oznacza co innego :) znam ludzi, którzy uważają np że książki Coelho są mądre...:D :D :D Osobiście uważam że jeszcze nikt nie wymyślił lepszych książek dla dzieci niż Astrid Lindgren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poleccie madre ksiazki
Dzieki za odzew:) "poczytaj mi mamo" juz mamy, ostatnio dzieci dostaly w prezencie, "martynki" tez mamy dwie ksiazki ze zbiorem opowiadan, sa swietne. Mamy tez sporo ksiazek z wierszami polskich poetow. Dlatego szukam teraz jakichs opowiadan dla dzieciakow. I zeby do tego buly ladnie ilustrowane, a nie komputerowo. Piszcie co czytacie swoim dzieciom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poleccie madre ksiazki
Chodzi mi o ksiazki dla dzieci w wieku 3 - 6 lat, a nie o Coelho. I szukam ksiazek w miare wspolczesnych, tych ktore wyszly niedawno, bo te ze swojego dziecinstwa znam swietnie - duzo czytalam - i z tych starych lektur wiem co wybrac dla dzieci, natomiast nie bardzo orientuje sie w tych wspolczesnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranowa
www.notoklops.pl Zapraszam na mojego bloga, kazda kobieta znajdzie tam coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumiałaś chyba co napisałam :o Coelho nie polecam dla dzieci tylko mówię że nie można być pewnym jakie książki będą dla kogo mądre Fajne są książki o Loli autorstwa Isabel Abedi i myślę że 6-latce można by juz przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Opowiadania z piaskownicy" Renaty Piątkowskiej :) Nie wiem czy to mądra ksiązka, ale syn ją uwielbiał. Rysunki są stylizowane na dziecięce, więc nie wiem czy by ci odpowiadały. Widziałam, że autorka napisała sporo książek, myślę, że pozostałe pozycje też moga być fajne. :) Do głowy przychodzą mi jeszcze "Bajki do poduszki" (praca zbiorowa). Krótkie bajki i opowiadania, w sam raz dla młodszych dzieci, które mogą być zmęczone dłuższymi opowiadaniami. Ale to książka bez rysunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 5 letniemu synkowi ostatnio zaczęłam czytać "Dzieci z Bullerbyn" i myślałam, że może za szybko sięgnęłam po tę książkę akurat,a le jestem już w połowie, a synek słuchając nieraz śmieje się w głos z niektórych wydarzeń. niektóre opowieści się nie starzeją. Następny będzie Emil ze Smolandii" a potem zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASSADDSAADSFD
JAN BRZECHWA BAJKI;: MOWSYNEK JE UWIELBIAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 6-letnia córeczka wprost przepada za Tają z Jaśminowej. Kupiłam ją jakiś czas temu, bo sama pamiętałam tę książkę z dzieciństwa. Idealnie wpasowała się w moją młodość, kiedy biegałam boso po ogródku :) Tym bardziej ucieszyłam się, że Zuzia też ją pokochała. Na pewno pomógł fakt, że parę lat temu było wznowienie, więc nie straszę małej rozlatującymi się karteczkami, tylko mamy śliczny egzemplarz w twardej okładce z masą kolorowych, nastrojowych obrazków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata Piątkowska "Opowiadania z piaskownicy", "Opowiadania dla przedszkolaków", "Piegowate opowiadania" i inne jej książki, seria o Basi "Basia i bałagan", "Basia i nowy braciszek" - fajnie napisane i zilustrowanie. Seria o Martynce również, ale z moich obserwacji wynika że dzieci wolą Piątkowską i Basię, bo akcja rozgrywa się w naszych realiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletorka
Szczerze polecam książki o Albercie. Do tego przygody Pippi dla dziewczynek :) Ostatnio też kupiłam książkę "Życie. Co to takiego?" i bardzo zaciekawiła najmłodszych. Tego typu książki zawsze kupuję na http://www.motyleksiazkowe.pl/ , tam jest właśnie trochę niszowych książek, które normalnie ciężko jest zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli32
Tutaj http://szymelka.pl/ masz namiary na fajną księgarnię. Mają tam książki selekcjonowane przez psychologów i pedagogów. Takie książki z pewnością wspomogą rozwój dziecka. Rzuć okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juryx
Mój 6- latek fascynuje się wszystkim co jest związane z grą Minecraft, dlatego kupiłam mu w sieci kilka związanych z tym książeczek, tutaj nawet link do sklepu: http://sklep.mycraft.pl/ksiazki-minecraft.html . Adrian bardzo zadowolony, spędza na przeglądaniu swoich książek dużo czasu, a o to chyba chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta kafeteria jest szmaciarska. Spamiarze przesyłają spamy i to przechodzi a jak wysłałam przed chwilą zdanie żeby przestali spamować. Z wykrzyknikami! To mi zablokowało że treść została uznana za spam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KupTo
Jak mieszkasz za granicą to polecam zamówić książki personalizowane :) Przejrzyj sobie na bajkopisarze.pl (każdą możesz przeczytać w aplikacji do personalizacji). Bajki są podzielone według płci i wieku, także jeśli szukasz dla dzieciaków 3 - 6 to masz tam duży wybór (na urodziny, bez okazji, na święta, mikołajki itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaka17
Jak się mieszka za granicą, to warto dzieciaki zapoznawać z polskimi książkami :) Uwielbiamy wszystkie wydawane przez Dwie Siostry i Zakamarki. Piękne ilustracje, mądre teksty, z przesłaniem. Ostatnio jednak moje łobuzy uwielbiają Mądre Bajki. Cena praktycznie żadna, jeszcze jak na darmową dostawę się trafi http://ksiegarniainternetowa.co.uk/en/madre_bajki-9788375173864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja88a
A tutaj http://www.adamada.pl/dla-dzieci-w-wieku-3.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto. Mają tam w ofercie różnorodne książeczki. Wybór jest naprawdę spory. Poza tym plusem jest to, że są tam książki przeznaczone dla maluchów w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seria "Nela mała reporterka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ksiegarnie https://englishkidsclub.pl , warto już od najmłodszych lat pamiętać jak bardzo ważna w dzisiejszych czasach jest nauka języków obcych, dlatego tez warto inwestować właśnie w tego typu ksiazeczki edukacyjne. Wybrór edukacyjnych ksiazeczek na stronie jest naprawdę wielki. Moje chrześnice są zachwycone i na dzień dziecka znów wybiorę jakąś edukacyjną :) Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 6-latki "Pompon", a 3-5 lat "A ja nie chcę być księżniczką" G. Kasdepke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×