Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grudzien2012

Mycie okien w temperaturze ujemnej ?

Polecane posty

Gość grudzien2012

Czy myjecie okna jak jest temp.minusowa na dworze? Chciałabym wymyć przed Świętami bo ostatnio myłam we wrześniu ,pal licho już że będzie mi zimno w łapy.Ale czy to nic nie zaszkodzi oknom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzdyl
Samochodowy zimowy płyn do szyb plus gumowa ściągaczka. Powinno się udać bez smug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduS_A
ja przecieram okna w salonie zwykłym płynem kilka razy w ciągu zimy, czasem w najgorsze mrozy i nic się nie dzieje, a okna są bardzo nasłonecznione, więc byłoby widać, gdyby się z nimi działo po takim myciu tylko nie zalewam ich wodą i nie ściągam sciągaczką, tylko pryskam płynem w sprayu i wycieram suchym ręcznikiem papierowym, nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja polecam płyn zimowy , ale nie raz i to nie pomaga. Najlepiej w samo południe dodam jak jest słońce i jak jest do -3 stopni albo jak jest 0 bo tak to i tak będzie przymarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany, pogięło Was
z tym myciem okien podczas mrozu? Zaharować sie przed swiętami, pochorować, urobić, odmrozić ręce itp przed świętami - taka nasza polska tradycja. nie o to w Świętach chodzi, usiądźcie i chwilę się zastanówcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
ja mieszkam w dużym mieście i muszę myć okna co 2 miesiące, inaczej bym nie widziała co się dzieje za oknem ;) w mróz ograniczam to do szybkiego przemycia ramy i szyby (wodą z płynem a potem na sucho ściereczką z mikrofibry). porządne szorowanie okien zostawiam na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm nie wiem samaaaa
Na mrozie to chyba nie jest najlepszy pomysł? Ja poszłam na łatwiznę i umyłam od wewnątrz, mikrofibrą pyk-pyk, zawsze to coś, przynajmniej pozbyłam się śladów małych łapek mojego dziecka:) A całe okna myję we wrześniu i na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×