Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

x_młoda

twardy brzuch w 18tc!!

Polecane posty

dzisiaj caly dzien mam taki twardy brzuch, plus do tego boli ;( czuje sie jakbym za duzo zjadla i miala zaraz zwymiotowac .. a wlasnie nie moge nic jesc bo boli .. lekarza mam dopiero za tydzien.. miala ktoraś z was taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję wziąść nospę i się położyć twardniejący brzuch niestety się zdarza ja tak miałam ale po nospie przechodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-daj-się
bierz no-spę lub buscopan 2 razy dziennie i dużo leż, odpoczywaj. Jak pójdziesz do lekarza to sprawdzi czy ci się szyjka nie skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam nospe, juz tak nie boli, ale nadal jest twardy.. obawiam sie, ze tylko nospą to zagluszyłam, a naprawdę coś tam sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze proponuje kapiel w cieplej ale nie goracej wodzie. jezeli masz prysznic to rozsiac sie i oblewaj sobie brzuszek ciepla woda. powinien sie rozluznic. no i przez ten tydzien duuuuuuuuuuuzo odpoczynku no i tak jak dziewczyny pisza bierz no spe. a jak nie bedzie przechodzic to albo przyspiesz wizyte albo na szpital (chodz ja bym wolala skonsultowac siez lekarzem chociazby telefonicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×