Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tymoteuszpan

Zdrada?

Polecane posty

Gość tymoteuszpan

Wydaje mi sie ze dziewczyna mnie zdradza. Mam podejrzenia, ze z chlopakiem ktory mieszka pietro nizej... Chyba znalazlem slady na jej bieliznie, ale nie wiem jak to udowodnic, sprawdzic. Mozna to jakos zweryfikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalyyyyy
wez wolne i udawaj ze idziesz do pracyk wyjedz na miasto wroc po 2 h i zobaczy czy jest w domu, jak nie to idz pod drzwi sasiada i czekaj na nia, jesli wyjdzie od niego tzn ze cie zdradza. Jak ja spotkasz na schodach to powiedz ze skonczyles wczesniej i nie miales kluczy :) moj tgak zrobil, ale jechal za mna do mojego kochanka. ktory ma mieszkanie przylaczone do domu jednorodzinnego. Stal pod jego domem a my przy otrawtym oknie sie bzykalismy. On wszystko słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kropelka sklei sklei
ech tam przesadzasz, to tylko twoja zazdrośc na pewno strach ma wielkie oczy... jak studolarówki czasami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz rada:) Udaj się z bielizna na najbliższy posterunek policji. Powiedz, ze masz poważne podejrzenia i przydałaby się analiza DNA z majtek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wszyscy sie zdradzają nie rob tragedii takie czasy , Ty tez ją zdradzaj i pozniej sobie poopowiadacie jaka mial dziure i czy mial duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×