Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adcxx

Małe czarne muszki z wentylacji

Polecane posty

Gość adcxx

Jakiś czas(połowa listopada) pojawiły się u mnie małe, czarne muszki. Ich źródło to prawdopodobnie wentylacja w łazience(mieszkam w bloku), gdzie jest ich najwięcej, ale rozlatują się po całym mieszkaniu. Są większe od owocówek i nawet cholerstwa nie uciekają kiedy chce się je przepłoszyć. Od razu uprzedzam, że nie mogą być to te muszki lęgnące się w ziemi przy kwiatkach, bo nie mam żadnych w domu. Poradźcie czym się ich pozbyć, albo chociaż zapobiec pojawianiu się ciągle większej ich ilości. Co raz więcej ich lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryska89
Może kup lep na muchy? Albo zmień wentylację. Z resztą porozmawiaj z kimś kto się na tym zna. Znajoma chwaliła apclimę. Może i Ty spróbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula z duszą
Też bym wymieniła wentylację. Mój teść też od nich coś brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a perfekt stranger
Jak z wentylacji to nie masz szans, bo teraz wszędzie jest spieprzona wentylacja, żeby cieplo nie uciekalo,To tak się zaczelo od polowy lat 90-tych, bo wcześniej była znakomita.Ja tam mam bardzo czeste nawiewy z kanalow wentylacyjnych do mieszkania.Corocznie sprawdzają i dla nich jest wszystko w normie,tylko ze normy sa inne,ale oni tego nie chcą respektować.MOzesz zacząć wojne z tymim muchami i truc je jakims muchozolem . jak cos takiego jeszcze istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a perfekt stranger
ULA Z DUSZA mam ogromny sentyment do tego imienia i kiedykolwiek się z nim spotkam, to wiadomo o kim pomysla,nawet bedac w związku z kims innym.Nigdy w zyciu nie spotkałem nikogo innego o tym imieniu , dopiero teraz - tyle ze na forum.Ciekawy przypadek bo dziewczyna nie jest mi emocjonalnie obojetna, a to już tyle lat. Jest w związku i to najwyraźniej bardzo udanym - co ceszy.Taka mala dygresja- przepraszam.Szkoda.\, ze nie możemy sobie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można i tak. A sąsiedzi mają podobny problem, czy tylko u ciebie te muszki są? Myślę,że śmiało możesz też zgłosić to do spółdzielni czy zarządcy mieszkaniowego - u nas maja podpisaną umowę z firmą http://www.kozak-zk.pl/ i jak coś się dzieje to przyjeżdżają - prowadzą czyszczenie wentylacji, monitoring kanalizacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×