Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ev33333

czy beadz powiklania? odchodze od zmyslow

Polecane posty

Gość ev33333

hej :) moj prawie miesiaczny synek od 3 dni ma sporadyczny kaszelek, zdarza sie to 2-3 razy dziennie klaszlnie dwa razy i tyle. dzis pediatra go osluchala obejrzala gardlo i powiedziala, ze nie ma przecwiwskazan do szczepienia. bardzo sie martwie ... czy moze to byc od suchego powietrza? rzadko wietrzymy grzejemy piecem wiec w domu jest bardzo ciaplo. prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev33333
dodam ze nie ma żadnej gorączki ani innych objawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refrefw
Lekce sobie ważą lekarze życie cudzych dzieci. Noworodek kaszle a lekarka każę szczepić? Ciekawe czy podpisze się pod taką swoją opinią. Lepiej zmień lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev33333
wlasnie chy a bede musiala tak zrobic ... on tak po prostu sobie kasznie 2 razy i to jest koniec kaszelek jest suchy . to wystepuje 2-3 razy dziennie mimo wszystko okropnie mnie niepokoi :(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu.........
wstrzymaj się kilka dni i zobaczysz czy coś się z tego rozwinie. Bo rozumiem ze nie szczepiłaś jeszcze, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev33333
zaszczepila go .. bo stwierdzila ze nie ma zadnych przeciwwskazan ... zaraz umre z nerwow :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu.........
Nie no, spokojnie. Nie ma co fiksować. Obserwuj spokojnie dziecko i nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokomo222
Nikt cię niemoże zmusić do szzepienia to jest twoje dziecko i ty decydujesz otym kiedy pozwolisz go szczepić. U mnie w ośrodku jest ta sama sytuacja lekarz nawet niema czasu dokładnie zbadać dziecka i szczepią. Ja nie chodzę kiedy mnie coś niepokoi mogą mi naskakć. Mój synek miał robiony rezozans magnetyczny 6 grudnia od 3tyg.miał kaszel taki jak opisujesz niby nic, ale to było przeciwskazanie do badania. Walczyłam z tym i okazało się,że wystarczyło zmniejszyć temperaturę w pomieszczeniach i ciągle mogre pranie na grzejnikach, a do tego mam ogrzewanie podłogowe. Na noc układałam w korytarzu na podłodze dwa duże ręczniki i wylewałam na nie po 2litry wody, kaszel minął po 2 dniach. Myslę,że jak nawilżysz powietrze w domu to wszystko dziecku przejdzie.Sama byłam zaskoczona efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loniaaa32
żal czytać wolisz słuchać ludzi na kafe niż lekarza? osłuchała Twoje dziecko? miało gorączkę? jeśli coś wzbudziłoby jej niepokój gwarantuje Ci że by nie pozwoliła zaszczepić dziecka! moje dziecko pokasłuje teraz też kila razy dziennie, ale chore nie jest. w domu sucho, a poza tym często mu się zdarza zakasłac bez poważnej przyczyny. dam Ci dobrą radę na przyszłość zamiast kafeterii słuchaj lekarzy bo dostaniesz do głowy! tutaj sami specjaliście od 7 boleści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev33333
wiem masz racje. no ale po prostu sie zaniepokilam :( dziekuje slicznie :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×