Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bozuazja1234

Przyjeta praca dla studenta a zrezygnowalam ze studiow,POMOCY

Polecane posty

Gość bozuazja1234

Witam.Wlasnie zdalam sobie sprawe w jaki problem sama sie wpakowalam.Zlozylam CV i zlozylam wniosek do pracy jako promotor.Prace dostalam , pan powiedzial mi ze w piatek dostane paczke z umowa i potrzebnymi rzeczami.Dzisiaj zrezygnowalam ze studiow ze wzgledu na wysokie koszty , nie wiedzac ze tamta firma potrzebuje studentow gdyz nie odporwadzaja zusu za nich. Praca jest tylko na miesiac ale bardzo dobrze platna , co w tej sytuacji powinnam zrobic? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty0100
to tylko miesiąc, co potem? czy wiesz jak teraz ciężko znaleźć pracę, nawet z wyższym wykształceniem? Cofnąć podanie, będąc studentką raczej szybciej znajdziesz jakąś pracę na zlecenie. BTW Ja mam wyższe, ok. 5l dośw. zawodowego i szukam pracy już 5 m-cy. Jest straszna konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozuazja1234
Ale to nie chodzi o sam fakt ze jest ona na miesiac i do dalej, zycie mam rozplanowane i od przyszlego roku ide na inny kierunek ktory bd mnie intreresowal dlatego teraz lapie sie kazdej pracy by moc na te studia odlozyc.Problem polega na tym ze na umowie i na formularzu jest ze jestem studentem a juz nim nie jestem , boje sie ze moga nalozyc na mnie jakas kare bo przeciez inaczej odprowadza sie ZUS .Nie wiem w tym momencie co mam zrobic czy dzwonic i rezygnowac z tej pracy czy przemilczec i do tego nie dojda? raczej nie.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrttyty
skoro jak sama piszesz praca tak super platna to co dla nich za problem cie ubezpieczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×