Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maddie255

Jaki rozmiar sukienki wybrać

Polecane posty

Gość maddie255

Dziewczyny! Mam problem- znalazłam sobie w internecie śliczną sukienkę na ślub siostry, ale nie mogę zdecydować się na rozmiar... Mam wymiary 86x62x85cm, a rozmiary sukieneczek wyglądają tak: 34/XS 80 62 88 36/S 84 66 92 38/M 88 70 96 Napisane jest "Tkanina z której uszyta jest sukienka jest elastyczna, dlatego do podanych wymiarów można dodać ok. 2cm do 3cm ", także zastanawiam się nad rozmiarem 36/S, żeby się w biuście ułożyła, ale za to niżej będzie troszkę duża i i tak pójdzie do krawcowej.. Na jaki rozmiar Wy byście się zdecydowały? Może zamówić dwa? (zwrot jest możliwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka11223
mam podobny problem. odpisze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddie255
anija a nie wydaje Ci sie, ze w M całkiem popłynę? bo przecież ona w talii i biodrach będzie duuużo za duża. i w biśucie też ta kna styk.. ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkkaa
kup eskę, biust trochę się naciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala213
ja też mam problem. tylko moje wymiary to: w biuscie 76 ( biustonosz nosze 70 A) w biodrach 84 w tali 83, a jaki ja mam rozmiar wybrac; rozmiar 38 w biuscie 88 w biodrach 94 w tali 68 a rozmiar 36 w biuscie 84 w biodrach 90 w tali 64 tu zdjecie sukienki: http://allegro.pl/ines-atelier-lato-2013-stylowy-blekit-36-i3321707522.html teraz zastanawiam sie żeby kupic 2 sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×