Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pisząca prawde.

Temat o kompleksach...

Polecane posty

Gość Pisząca prawde.
W Polsce nawet u ładnej kobiety szuka się feleru, żeby wbić szpilę, żeby zadowolona z siebie nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisząca prawde.
Nic, zostawiam, tą dyskusję. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzyj się
nic tylko marsze marsze marsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają kompleksy, hehhehehhe. :D Mają, bo porównują się do wyretuszowanych pisemek, do gówno znaczącej mody, która stworzona jest dla pedalskich leszczyków, którzy rzygają forsą, bo przez otoczkę swojej indywidualności potrafią zrobić coś, czego nie dadzą rady wyprodukować w Chinach. :O Ale taka głupia kurrwa myśli że pojedzie sobie kaje, a że Polak potrafi a nie ma paliwa to za dziesięć minut będzie miała przerwę w uczuciach. :O Chłopaki jeżdżą na wojnę byś cokolwiek znaczyła dla świata jako Polka a ty kurrwisz się z arabem, za browara puszczasz się z Angolem. To jak przyjdzie walczyć o Polskę, to co o kurrwę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Bo w islamie kobieta jest zerem? Niczym więcej jak obiektem seksualnym?'' mit! w islamie kobieta jest darzona duzym szacunkiem. w arabskim swiecie wiele spraw wyglada lepiej niz w zachodnim. u nas to wszystko powoli przewraca sie do gory dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kompleksów :) fajne uczucie kiedy wie się, że ma sięę fajne ciało... fajne sterczące pierwsi ... a facet od 7 lat na sam widok dostaje szału :) ... to idę poszaleć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil jgora
w Polsce większość kobiet nie lubi komplemenciarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAKAJ
MASZ DUŻO RACJI ,ALE KTO ZA TO ODPOWIADA? -RODZICE KTÓRZY NIE POTRAFIĄ UKSZTAŁTOWAĆ SWOJE DZIECI,SZKOŁA KTÓRA OGRANICZA SIĘ TYLKO DO PRZEKAZANIA PEWNEJ WIEDZY I ZAMIAST WPROWADZIĆ PRZEDMIOT POPRAWNEGO ZACHOWANIA I KULTURY WPROWADZIŁA RELIGIĘ ,MEDIA ,GDZIE PEŁNO CHAMSTWA ,PRZYKŁAD WOJEWÓDZKI ITP.JEST TAKIE POWIEDZENIE ,"W SZCZOTKĘ JEST ŁATWO NAPLUĆ,LECZ TRUDNO JEST TO WYLIZAĆ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
mieszkam w usa i jak jestesm w polsce albo czytam takie fora to wydajemi sie ze polacy sa bardzo dumni z polek.Czesto wyrazaja opinie ze polki to najpiekniejsze kobiety na swiecie a krytykuja niemki ,angielki czy amerykanki.A jesli chodzi o komplementy to wiadomo ze dla jakis poludniowcow polka blondynka bedzie egzotyka i beda sie zachwycac ,ale ci znow potrafia prawic komplementy i pieknie mowic ale oni zachwycaja sie niemal kazda kobieta i jedna raczej im nie wystarcza.Kobiety zacznijcie doceniac polakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząca prawde. Polskie kobiety maja kompleksy, bo w Polsce jest mało fajnych facetów. Nie chodzi mi o ich wygląd, ale o skłonność do narzekania, marudzenia i deprecjonowania kobiet. Polscy mężczyźni często są niemili, rzadko prawią komplementy a potem się dziwią, że lubimy obcokrajowców, którzy wiedzą jak postępować z kobietami. To smutne, bo kazdy potrzebuje dowartościowania, a od rodaków mało go dostajemy. Dowartościowana kobieta jest szczęśliwa i kwitnie, dołowana więdnie, brzydnie i tarci ochotę na seks, lub ma w tym seksie spore zahamowania. Niestety nasi panowie nie rozumiejąc, że sami na tym tracą, wiecznie nas dołują. Np. czytając komentarze w necie Polki, to- szmaty, pasztety o urodzie Maryny. Jak są szczupłe- chude szkapy, jak nie- tłuste paszczury, itp. Piszą Palacy wychwalając Latynoski(których na żywo, na oczy nie widzieli)... Przykro jest być kobietą w tym kraju. xxxx skoro do podnoszenia ego potrzebny jest facet to takiej bbie potrzebny jest dobry psycholog :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś widziałam jak jakaś femistyczna psycholog prowadziła w tv terapie- przy okazji reklamując swoją książkę.:P Radziła kobietom, zeby same sobie wysyłały kwiaty i nagrywały do siebie wiadomość typu- jestes piękana, niesamowicie seksowna, itp.:D:O Patrząc na ten kretynizm przypomniał mi się film ,,Dziewczyny do wzięcia''.:P ,,Jestem taka ładna i powabna. Włosy mam jasne, blond''. Haha:P Dziękuję wiec pani psycholog, notabene singielce, za rady.:) Od samotnego gapienia się w lustro i prawienia samej sobie komplementów, wole je usłyszeć od mojego mężczyzny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość ma kompleksy. Najważniejsze żeby partner je akceptował to wtedy kobieta jest szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annetta28 Jednak coś w tym jest, ponieważ kobieta naprawdę powinna najpierw spodobać się sama sobie, by mogła spodobać się mężczyźnie. Świadoma swoich atutów, seksowna, będzie atrakcyjna i na zewnątrz. Natomiast ta, która widzi w sobie same braki, niedoskonałości, no cóż, zarazi tym pesymizmem również mężczyznę.:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, ze jest wręcz odwrotnie. :) Każda, normalna kobieta przegląda się w oczach mężczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mężczyzna zaakceptuje wady kobiety to wcale nie musi ich zmieniać. Czas sprawia, że przyzwyczajamiy się do nich-lub akceptujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie akceptacja, podziw kochajacego partnera, pozwala nam wyleczyć się z nastoletnich kompleksów i nabrać pewności siebie. Podobnie jest już w szkole. Pewne siebie dziewczynki, to te, które się podobają.:) Oponię innych sie słyszy najbardziej i jeden ukochany człowiek jest wart więcej, niż 100 psychologów razem wziętych.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, by kobieta podobała się też sobie w lustrze, nie oznacza wcale, że ma coś zmieniać na siłę, dla kogoś. Ale zamiast biadolić, powinna uwierzyć, że ma w sobie wiele piękna i zajebistości.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam mnóstwo kompleksów jako nastolatka i ze wszystkich wyleczyli mnie właśnie mężczyzni. Podobnie jak komplement od nieznajomego człowieka potrafi poprawić najgorszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annetta Sama napisałaś fajne zdanie: "Pewne siebie dziewczynki podobają się..." No właśnie, pewne siebie. Potwierdzenie przez kogoś, komplement, owszem, podbudowują. Jednak gdy kobieta nie ma tego kogoś, czy ma to oznaczać, że zaraz powinna wpaść w kompleksy, ponieważ nikt jej nie mówi, że jest super? Bez przesady;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy jakie ma się wady. Bo można trafić na artnerz który właśnie chce kobietę z tą wadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda...Moze trafiasz na takich;) Nie wyobrazam sobie zeby moj facet mi wytykal jakies niedoskonalosci;) Wrecz przeciwnie jestem normalna dziewczyna z buzki ladna ale figury perfekcyjnej modelki to nie mam..Mam kompleksy bo wiem ze moglabym wygladac lepiej ale wygladam jak wygladam z wlasnego lenistwa i zaden moj facet nigdy mi nic nie powiedzial na ten temat widzialy oczy co braly;) Obecny moj partner ciagle mi mowi ze jestem dla niego idealna..Scielam grzywke od razu zauwazyl i powiedzial ze bardzo ladnie..Takze nie widze zeby kazdy facet taki byl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×