Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miu-miu

Golonka z żeberkami w kapuście da się zrobić ?

Polecane posty

Gość miu-miu

Potrzebuję pomocy doświadczonej kucharki :-) Mam 2 raczej małe golonki z kością (i skórą) i kg żeberek,chciałabym to wszystko upiec w kapuście w piekarniku. Jak się do tego zabrać ? Czy ugotować golonkę przed pieczeniem ? W czym ugotować ??? Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu-miu
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłusta golonka i tłuste żeberka w jednej kapuście? dla mnie to za dużo mogę powiedzieć, jak robię żeberka w kapuście, golonki bym tu nie pchała 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 33 ale to bylo pytanie
do doswiadczonych gospodyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu-miu
Ewa żeberka mam chude,samo mięsko praktycznie. Trochę mało tych żeber i tylko 2 golonki tak więc pomyślałam,żeby upiec to wszystko razem. Tylko nie wiem jak się do tego zabrać. Co zrobić z tą golonką-obsmażyć ją? Obgotować ? O żeberka się nie boję one "dojdą" w kapuście. Chciałabym żeby ta golonka wyszła taka rumiana,zapieczona... Doradzi ktoś jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten twój mąż:)
2 golonki to stanowczo za duzo, chyba ze bedziesz gotowala tej kapusty caly kociola na pulk wojska :D ale jesli chcesz, to zrob wywar pod kapuste z tych golonek. Potem natrzyj je pieprzem, papryką slodka i wstaw wo piekarnika. Najlepiej golonke wloz w rekaw do pieczenia, bedzie rumiana i soczysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×